Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Семінар «Організація занять з раннього розвитку від А до Я»

Основна ідея раннього розвитку полягає в тому, що починати розвивати дитину варто не з дитсадка чи з першого класу, а значно раніше, коли вона лише починає вчитися ходити та говорити. Ранній розвиток визначає успішність дитини в майбутньому. Детальніше про створення і викладання програм з раннього розвитку — під час цього семінару.


Ігрові методики в навчанні молодших школярів

Під час тренінгу будуть розглянуті ігрові методики навчання іноземної мови дітей 6–11 років. Методики допоможуть легше засвоїти граматику та лексику. Сам тренінг для вчителів також проходитиме в ігровій формі, тому приготуйтеся весело провести час.


Тренінг «Фінанси для дитячих дошкільних закладів

Якщо ви маєте (чи хочете мати) власний заклад, який би сприяв розвитку дошкільнят, то вам варто замислитися не лише над тим, що саме ви будете викладати, а й як побудувати роботу так, щоб ваш заклад ефективно функціонував якомога довше. Без знання базових фінансових принципів це неможливо, тому пропонуємо тренінг, який допоможе вам розібратися з нюансами.


Upgrade your teaching skills

AIESEC пропонує вчителям дізнатися більше про можливі стажування за кордоном від тих, хто вже на власному досвіді реалізував таку можливість. Обговорюватимуться програми для вчителів різного профілю.


І, звісно ж, проведіть час разом із сім’єю

Готуємо млинці, робимо ляльки-мотанки та виховуємо любов до читання разом із дітьми.

Поділитися цією статтею