Вихідні — чудовий привід для того, щоб покращити навички викладання. Тож, освітяни, не час розслаблятися, адже ми підготували для вас перелік можливостей із підвищення професійної цінності!

Тренінг із ненасильницької комунікації з Евою Рамбалою

Почали останнім часом все частіше злитися на робочому місці? Тоді варто відвідати останній у цьому році тренінг з тренеркою Міжнародного центру ненасильницького спілкування Евою Рамбалою. Лектор пояснить, як варто реагувати на конфліктні ситуації, відповідати на критику та керувати своїм гнівом.

Подробиці >>>


Одноденні семінари-тренінги для вчителів англійської

Do you want to be a professional English teacher? Для викладачів англійської, які поки не мають сертифікатів Кембриджського університету, ILC Teacher Training пропонує тренінги з основ комунікативної методики викладання англійської дорослим та дітям.

Подробиці >>>


Лекція «Побудова стосунків з дітьми на основі співпраці й творчості»

Як говорити з дітьми, щоб вони чули? Як слухати дітей, щоб вони ділилися своїми думками та переживаннями? Як виховувати дітей без застосування покарання та винагороди? Відповіді на ці запитання дасть міжнародний медіатор, сертифікований тренер з ненасильницької комунікації Годфрі Спенсер.

Подробиці >>>


Семінар «Навчи мене читати!» + Логіко-математичний розвиток

Усі ми хочемо виховати розумників, які б обожнювали читати хороші книжки й завдячували своєю ерудицією саме нам — тим, хто відкрив для них доступ у книжковий світ. Але тут виникає безліч проблемних питань. Про це та про аспекти розвитку математичних навиків — на семінарі.

Подробиці >>>


Реєстрація на онлайн-вебінар The Global Education Conference

Глобальна онлайн-конференція з освіти — колабораційна ініціатива за участі освітян, освітніх організацій та студентів. Конференція складатиметься з окремих презентацій, поданих освітянами з різних країн, та із загального обговорення цих презентацій.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних! Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею