Для вас ми підготували дайджест найяскравіших подій осінніх канікул. Більше подій — на Афіші.

Відвідати казковий трамвайчик

Національна бібліотека України для дітей та КП «Київпастранс» проведуть осінні читання для дітей від 3 до 10 років у «Казковому трамвайчику». Події в рамках проекту проходитимуть 30 жовтня — 3 листопада з 11:00 до 13:00. У програмі також передбачено майстер-класи, вистави та ігри.

Подробиці >>>

Ловити привидів під час Хелловіну

Наукова квест-місія «Мисливці за привидами» — наймістичніша пригода осені від Teleport360. Хтозна, кого можуть зустріти юні слідопити на своєму шляху та які жахливі таємниці на них чекатимуть…

Подробиці >>>

Побачити парад страхітливих створінь

Уявіть собі ціле місто, наповнене вампірами, вовкулаками, відьмами та скелетами. А посеред цього міста враз опинилася ваша сім’я… От тільки монстри не такі вже й хижі: хизуються костюмами, вчать проводити цікаві експерименти, запрошують на танок. І навіть якщо ви не у святковому образі — не переймайтеся, придбати собі костюми та накласти аква-грим можна буде прямо на місці!

Подробиці >>>

Записатися на курси зі створення коміксів

Якщо ви любите комікси не менше за канікули — варто їх поєднати. Для дітей віком 10-14 років відбудеться курс зі створення надзвичайних історій в картинках. Рівень художньої підготовки абсолютно не важливий. У програмі: майстер-класи з фотографії, верстки, написання сценаріїв та режисури.

Подробиці >>>

Дізнатися таємниці власного роду

Що означає моє прізвище? Ким був мій прадідусь? Звідки ми походимо? Мабуть, ви часто чули від своїх дітей подібні запитання. Тепер дізнатися більше про сімейні історії допоможе проект «Дерево роду». Школярі 6-7-х класів запрошуються до Музею Івана Гончара, де вони матимуть змогу отримати всі необхідні знання, щоб почати досліджувати своє коріння.

Подробиці >>>

Відвідати театр

audience-940308_960_720

Осінній театральний сезон у розпалі. Разом з театральним критиком Олегом Вергелісом ми відібрали для вас п’ятірку найкращих постанов, які варто відвідати з дітьми під час канікул. Дізнавайтеся мерщій, як Красуня познайомилася з Чудовиськом та чому мама сказала «ні».

Подробиці >>>

Зареєструватися на Дитячу літературну школу в Києві

Відкрити в собі талант юного письменника та сценариста пропонує Litosvita. За 25 сумарних годин занять Дитячої літературної школи дітлахи напишуть і проілюструють свої власні мультфільми та стануть авторами справжньої книжки, примірник якої отримає кожен учасник.

Подробиці >>>

Взяти уроки алхімії в старовинній аптеці

Стати справжнім чарівником під силу не кожному, але ніхто ж не заважає спробувати! Клуб “Знайка” запрошує всіх маленьких чарівників на унікальний майстер-клас із виготовлення чарівних кульок (бомб-шипучок для ванни). Подія відбуватиметься в старовинній аптеці, якій виповнилось вже 283 роки. Окрім самого процесу чаклування відбудеться екскурсія.

Подробиці >>>


Якщо ж часу на канікулах катастрофічно не вистачає, з цим може допомогти осінній табір, у якому про дозвілля вашої дитини подбають у повній мірі.

Денний дитячий табір в «Експериментаніумі»

Ваш маленький талановитий експериментатор не знає, чим зайнятися під час шкільних канікул? Побоюєтеся, що його жага досліджень закінчиться цілковитим гармидером у домі? Саме для цього існує денний дитячий табір від науково-технічного Музею «Експериментаніум».

Подробиці >>>

Оcінній табір ІТ-школи Smart

Для дітей віком від 7 до 16 років є нагода провести канікули з користю, вивчаючи особливості інформаційних технологій та їх впровадження в повсякденне життя. Учні табору зможуть самостійно створювати сайти, відеоблоги та дізнаються, як вести бізнес в інтернеті.

Подробиці >>>

Бажаємо чудово відпочити та набратися побільше сил перед початком навчання! Більше подій — на Афіші.

Поділитися цією статтею