Є нагода провести вихідні не лише весело, а й пізнавально. Для вас ми підготували дайджест найяскравіших подій. Більше подій — на Афіші.

Національний проект «Місто професій»

Перш ніж зрозуміти, яку професію для себе обрати, діти мають спробувати себе в різних робочих ролях. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Вибір доволі широкий: від лікаря і пожежника до діджея й актора.

Читати далі >>>

Вінні-Пух і всі-всі-всі. Екскурсія-гра

Чому ніхто не завітав на День народження до Вінні-Пуха? Чому Сові складно знайти житло? Якої помилки припустився Кролик при будівництві нірки? Стільки запитань, і знайти відповіді на них доведеться юним дослідникам.

Читати далі >>>

100+1 рішення освіти за кордоном. Global Education 2017

Освіта за кордоном — це серйозний крок, до якого варто ретельно підготуватися. Така нагода є під час заходу від Global Education, де 15 країн-учасниць представлять свої програми для української молоді в сфері вищої, середньої, післядипломної, МВА, мовної освіти та оплачувані стажування за кордоном.

Читати далі >>>

Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник»

Кожен 11-класник мріє вступити до найкращого ВНЗ України та здобути професію, яка найкраще йому підходить. Однак без необхідних орієнтирів впоратися з цим завданням важко. На форумі ви зможете дізнатися більше про освітні можливості в Україні та за кордоном, зустрітися з представниками найпопулярніших професій та отримати поради про те, як вдало скласти ЗНО.

Читати далі >>>

Вторгнення прибульців: розповіді про агресивні рослини

Рослини бувають небезпечними. Вони можуть пересуватися і захоплювати території, як справжні завойовники. Здивовані?Розважально-пізнавальна програма від Національного науково-природничого музею НАН України має що вам розповісти.

Читати далі >>>

Насичених та вдалих вам вихідних! Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею