Є нагода провести вихідні не лише весело, а й пізнавально. Для вас ми підготували дайджест найяскравіших подій. Більше подій — на Афіші.

Майстер-клас з курсу «Квадрокоптери» для дітей

Дитина давно мріє про власний дрон? А що якщо їй випаде шанс самій сконструювати його? Приходьте на пробне заняття курсу «Квадрокоптери», щоб побачити сповнені захоплення очі й таки записати свого юного інноватора до ІТ-школи СМАРТ.

Подробиці >>>


Візуальна абетка для дітей: світлотінь

Майбутнім художникам, дизайнерам і культурологам сподобається практичне заняття з дослідження техніки світлотіні в музеї. Картини, аплікації, театр тіней — все, що потрібно для початку творчої діяльності!

Подробиці >>>


ЗНО: відкриті заняття

Уже скоро ці безсонні ночі підготовки, очікування новин від УЦОЯО, перевірка рейтингів на сайті ВНЗ… А поки що можна спокійно зітхнути і почати готуватися заздалегідь, щоб бути цілком впевненим у своїх силах. Для початку варто хоча би відвідати зі своїм випускником відкритий урок, що допоможе зорієнтуватися в темі.

Подробиці >>>


Тренінг «Батьки і діти: вчимося розуміти один одного»

Складні стосунки з дитиною інколи наштовхують на думку, що «складний вік» настав не лише у підлітка, а й у вас. Щоб все стало на свої місця, потрібно, аби взаєморозуміння прагнули обидві сторони конфлікту, тому тренінг від провідних психологів буде проходити у двох форматах: окремий для батьків та їх дітей.

Подробиці >>>


Сімейний квест «Патяки-маляки»

Музей раптом став сповненим загадкових речей. Усюди таємниці, дивна мапа ще більше заплутує сліди, і серед численних експонатів дуже легко загубитися. Квест для батьків і дітей допоможе вам разом вивчати цей чарівний світ мистецтва.

Подробиці >>>


Як розвивати емоційний інтелект в дітях

Слухати і розуміти — ось необхідні риси справжньої гуманної Людини сьогодення. Але розвинути емоційний інтелект досить складно, це завдання потребує неабиякої творчості й відкритості мислення. Лекція від Urban Kids допоможе розібратися, що до чого.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних!

Більше подій читайте на Афіші

Поділитися цією статтею