Є нагода провести вихідні не лише весело, а й пізнавально. Для вас ми підготували дайджест найяскравіших подій. Більше подій — на Афіші.

Квест-місія «Школа спецагентів»

Стати спецагентом, який володіє секретними знаннями, насправді дуже легко. Зробити треба небагато: виділити ДНК з банану, опанувати мистецтво керування вогнем та найголовніше — пройти повністю квест-місію у Teleport 360, щоб отримати відповідне почесне звання.

Подробиці >>>


День відкритих дверей у Новопечерській школі

Новопечерська школа запрошує на знайомство родини, що планують вступ до закладу в наступному навчальному році. Це чудова нагода на власні очі побачити умови, в яких буде навчатися ваша дитина, та гарно й пізнавально провести час.

Подробиці >>>


Лабораторія прянощів

Чи багато ви знаєте про прянощі, цих духмяних помічників на кухні, які зроблять будь-яку страву шедевром? У лабораторії прянощів ви зможете дізнатися, який з перців найгостріший, навчитися культивувати імбир на підвіконні та багато іншого.

Подробиці >>>


Перше заняття школи юного відеоблогера

Відеоблогер — актуальна професія сучасності, яка дає широкий простір для розвитку фантазії. Тож MBA Kids оголошує набір у школу відеоблогерів з метою підготувати юних ентузіастів 8–12 років до ведення власного креативного бізнесу в інтернеті.

Подробиці >>>


Київський дитячо-юнацький форум М18

Виховуєте дітей активними громадянами, залученими у життя суспільства? Або хочете дізнатися у спостережливих юних геніїв їх погляд на сучасний розвиток? Тоді вам варто виділити час на те, щоб разом відвідати форум М18.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних! Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею