Батьківство — складна та відповідальна місія. Зібрали для вас поради з виховання та розвитку дітей від найкращих фахівців.

Чому ранній розвиток обертається поганими показниками у школі

Від 15 до 40% школярів зараз мають труднощі в навчанні, і цей показник зростає в геометричній прогресії. Нейропсихолог, кінезіолог і тренер програми «Успіх у навчанні» Інна Засоба прочитала лекцію про те, які умови мають створити батьки, щоб дитина реалізувала себе. Розповідаємо коротко про головне.


10 заборонених висловів, які батьки все одно кажуть дітям

Часом усі «правильні слова» з психологічних книжок здаються відірваними від життя, коли перед нами репетує рідна дитина. Однак є вислови, які тільки погіршують ситуацію. Що це за слова та як їх позбутися, пояснює психоаналітик Марина Бабушкіна. Фахівець радить цікавий експеримент…


Як вижити поруч з підлітком: 10 порад психолога батькам

Головні правила співіснування і спілкування з підлітком пояснює Марія Гончаренко, член Української спілки психотерапевтів, представник психоаналітично орієнтованої психотерапії, автор тренінгів для підлітків «Подолання». Як батькам реагувати на критику та чим допоможуть соцмережі?


Як відучити дитину від солодощів: поради дієтолога

Педіатри підрахували, що сучасні діти споживають у 2-3 рази більше цукру на день, ніж потребує їхній організм. Як наслідок, діти страждають через надмірну вагу, швидку перевтому, нервове збудження, поганий настрій та слабкий імунітет. Як зробити раціон кориснішим і при цьому не змусити дитину почуватися обділеною?


Як зростають діти і що з цим робити батькам та вчителям

Як ми можемо допомогти дітям зростати? Засновники теорії StAGES пояснюють, що існує чотири рівні розвитку. Завдання батьків та вчителів — зрозуміти стадію, яку проходить дитина у своєму розвитку, і дати їй ті навики, які вона здатна опанувати. Пояснюємо, як це зробити.


Як діяти батькам, якщо дітям заважає вчитися агресивний однокласник

Що робити, якщо вашу дитину ображає однокласник? Розбираємося разом з дитячим психологом Оленою Гридасовою, психоаналітиком Мариною Бабушкіною та дитячим психіатром Ігорем Кузнєцовим. Сім простих порад допоможуть захистити вашого школяра.


Як уберегти зір школярів: поради офтальмолога

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я, до 2020 року майже половина населення світу страждатиме на короткозорість, і з кожним наступним поколінням проблема посилюватиметься. Скільки часу можна проводити з гаджетами без шкоди для зору, та чи рекомендовані лінзи маленьким дітям?


Як прокинутися самому та підняти дитину

Піднімати дітей вранці з ліжка та збирати до школи — часом ой як непросто. Пропонуємо шість корисних порад від Анатолія Анатоліча для тих, чиї діти прокидаються без ентузіазму. Ведучий ранкового шоу на каналі «Прямий» і тато двох доньок знає все про ранні підйоми.

Поділитися цією статтею