Як використовувати мультимедійні сервіси, записувати навчальні відео, робити скринкасти, влаштовувати віртуальні подорожі. Як навчити учнів працювати з інфографікою та малювати комікси. Практичні поради для вчителів, які хочуть тримати руку на пульсі мультимедійних освітніх тенденцій.

Ефективний відеоурок: 5 кроків для вчителя

cover_video1

У методі «перевернутого навчання» на перший план виходять відеоуроки. Учні дивляться вдома навчальні відео, а в класі виконують вправи і дискутують. Як же викладачу створити ефективні відеолекції? Якими мультимедійними сервісами можна скористатися? Що таке скринкасти, як їх створювати і чому вони практичніші, ніж текстовий опис матеріалу — у нашій статті.


Як вчителю навчити учнів працювати з інфографікою на уроках

cover_infographic

Сучасному вчителю варто самому вміти застосовувати інфографіку і навчити учнів основних принципів її створення та застосування. Адже найкраще в пам’яті учня відкладається грамотне поєднання тексту та візуальних образів. Як це можна зробити, розповідає вчитель інформатики Тетяна Ткаченко.


Як разом з учнями створювати відео та комікси на уроках

cover_drawing

Як «оживити» образи літературних персонажів та історичних героїв? Що таке буктрейлери та з якого віку діти здатні їх знімати? Які прості програми по роботі з відео стануть у пригоді новачкам у цій справі?


Як безкоштовний сервіс Classtime допоможе вчителю на уроці

cover_gopollock1

Як одночасно опитати весь клас і дізнатися, чи засвоїли діти матеріал? Як додати ігрові елементи в навчання та зацікавити учнів співпрацювати, а не змагатися? У нашому матеріалі — 10 ідей, як вчитель може використовувати на своїх уроках сервіс Classtime.


5 технологій майбутнього, які проникають в українські школи вже зараз

cover_3d

Інтерактивне обладнання, електронний облік успішності учнів, навчальні 3D-відео, віртуальні подорожі, друк тривимірних конструкцій вже стали частиною уроків у деяких українських школах. Розповідаємо, які можливості ці технології відкривають для педагогів та учнів і хто ними користується.


4 помилки під час використання технологій в освіті

AAEAAQAAAAAAAAXCAAAAJGJhZGVjZTAyLTQxODMtNGQwMS1iZjIxLTc2NWY4MDUzNTExNA (1)

У сучасному світі спостерігається справжній бум у сфері використання технологій в освіті. А ось провідний економіст Світового банку Девід Еванс розповідає про ризики перенасичення навчального процесу технологіями — від сприяння розвитку нерівності до витіснення вчителів на задній план.

Поділитися цією статтею
Автор: