Найкращі фільми та вистави, які варто подивитися дітям. А також ненудні ігри для дитячої компанії на свята. Зібрали для вас головні тексти, що допоможуть із користю провести канікули.

5 найцікавіших театральних вистав зими для дітей

Зимові свята — гарна нагода долучити дітей та підлітків до театрального мистецтва. Ми зібрали казкові добрі сюжети, які будуть цікаві дітям цієї зими: «Пригоди Буратіно», «Лускунчик», «Примхливе кохання Дроздоборода»…


Куди піти з дітьми в Києві на зимових канікулах

Програма «У пошуках різдвяного дива», дитячий IT-табір та інші події, які зацікавлять школярів та урізноманітнять їхній відпочинок.


Дев’ять найцікавіших ялинок, які варто відвідати з дітьми

Циркова вистава, 3D-шоу, свято в планетарії та виступ зірок фігурного катання. Зібрали для вас найцікавіші заходи, на які можна піти всією сім’єю.


5 фільмів цієї зими, які варто подивитися в кіно з дітьми

Захист динозавра, таємниці з життя комах та Санта, у якого сталася велика прикрість. Ці кінопрем’єри можуть не тільки розважити та підняти настрій, а й стати корисними та пізнавальними для дітей.


П’ять ненудних ігор для дитячої компанії на Новий рік — 2018

Коли святкуєте Новий рік у великій компанії, де є діти, завжди постає питання, як їх розважити. Дошкільнят зазвичай укладають рано, підлітки самі вміють себе зайняти. А що запропонувати дітям 6-12 років? Ось кілька ідей, що допоможуть відірвати дітей від гаджетів, відволічуть від дорослих розмов та не дозволять рознести квартиру.

Поділитися цією статтею