Що думають про освіту самі хоумскулери, а також сім’я, що обрала навчання в морському круїзі. Ми зібрали невеличку добірку статей, які варто прочитати батькам, що задумуються про альтернативне навчання.

Школа вдома: чому краще, але важче

71% американських хоумскулерів більш активні в суспільному житті, ніж випускники звичайних шкіл. Дослідниця неформальних освітніх перспектив, соціолог Тетяна Саніна розповідає про альтернативну освіту з власного досвіду: має хоумскулерку-доньку і сина, який відвідує альтернативну школу.


Діти — про те, як влаштована альтернативна освіта

Семикласники різних альтернативних шкіл розповіли про свій досвід навчання. Все, що варто знати про оцінки, домашні завдання та навички самоорганізації.


Агенти змін: як працює школа, де діти організовують арт-пікніки та відновлюють сквери

Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» — півтора року. За цей час її учні встигли влаштувати велоквест, фестиваль, інклюзивний клас, профорієнтаційні курси. У «Агентів змін» тридцять таких історій. Розповідаємо про найцікавіші з них.


«Збирай рюкзак, ми не йдемо до школи»

Проект The School on a Sailboat розпочався у червні 2016 і триватиме до 2022 року. Сім’я, що бере участь у ньому, подорожуватиме навколо світу на вітрильнику, навчаючи дітей під час подорожі за допомогою різних методів. Розповідаємо, яких саме.

Поділитися цією статтею
Автор: