Тема грошей завжди хвилює, адже вони тісно пов’язані з нашими можливостями, з реалізацією бажань. Підвищення зарплати, надбавки, фінанси на рахунку фонду школи, гранти та пошук додаткових коштів — про все це наша добірка статей.

Калькулятор для вчителя: Розрахуй зарплату на 2018 рік

cover_calculator

Які фактори впливають на підвищення зарплати? Які надбавки важливо врахувати? Скільки ви маєте отримувати цього року? Розрахуйте все просто на сайті в кілька «кліків» мишкою.


Де вчителю шукати гроші

cover_money2

Звичайні вчителі з маленьких містечок та селищ знаходять гроші на грандіозні проекти. Як їм це вдається? Гранти, конкурси, краудфандингові платформи та все, що може допомогти знайти фінансування для ваших починань.


Як збирають «добровільні внески» у школах інших країн

giphy-(5)

Як правильно побудувати фінансові відносини з батьками учнів? Як це роблять на Заході? Як пошук додаткових фінансових вливань не перетворити на примусові збори, які загрожують скандалами, або ж на принизливе випрошування?


Як вплине на зарплату вчителя зменшення тривалості уроків

cover_salary

Стаття про те, який час вважається робочим для вчителя, а який — не враховується, коли йдеться про формування зарплати. Якщо в першачків тривалість уроків менша, ніж в 11-класників, чи означає це, що вчителі найменших школярів працюють не так багато, як колеги, і матимуть «урізану» зарплату?

Поділитися цією статтею
Автор: