15 рецептів смачних страв від Євгена Клопотенка для шкільних їдалень, які можна приготувати вдома

«Освіторія» вже писала про те, як повернути довіру дітей до шкільних їдалень та приготувати крутий обід за 15 гривень. Днями зірковий кухар Євген Клопотенко презентував збірку рецептів зі 110 «просунутих» страв, які можна буде готувати в їдальнях. Закупівельна вартість продуктів не зросла ні на гривню, а ось технологія приготування дасть змогу зробити учнівські сніданки та обіди смачнішими, кориснішими та апетитнішими на вигляд. Важливо: всі рецепти перевірені й ухвалені Держслужбою України з питань безпечності харчових продуктів.

«За останні 20 років у школах еволюціонувало все, крім шкільного меню, — усміхається Євген. — Але сучасний світ їжі відрізняється від того, що був декади тому. Хочу, щоб діти про це знали. Кожна страва в цьому збірнику — приклад того, як можна поєднувати та обробляти різні продукти, використовувати різні трави та корисні спеції. Тут сконцентровані найкращі страви з усього світу.

Я хочу, щоб діти виростали з думкою, що м’яту можна додавати до салатів, і це нормально. Можна поєднувати м’ясо з ягідними соусами. Так людина розвивається за допомогою їжі. Вона з дитинства вчиться їсти смачно, грамотно та різноманітно».

Разом із креативним кухарем, який хоче зробити наше життя смачнішим та змінити культуру харчування, «Освіторія» обрала зі збірки 15 найцікавіших рецептів страв, які можете вже сьогодні приготувати вдома та насолоджуватися корисною дієтичною їжею.

Поділитися цією статтею