Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

PinchukArtCentre запрошує дітей віком 6-9 років та їхніх батьків на заняття «Зберемося разом», під час якого учасники покроково познайомляться зі світом сучасного мистецтва. В результаті заняття діти навчаться описувати предмети мистецтва і висловлювати свої думки, а дорослі – відповідати на найпростіші і неймовірніші питання своїх дітей.

Цього разу тема зустрічі – «Вода», адже влітку контакт із водою стає по-особливому приємним і важливим. Своєрідна зустріч із цією стихією відбудеться у просторі нової експозиції в PinchukArtCentre: учасники обговорять інсталяції, відео та живописні роботи, в яких присутній образ води та спробують розібратися, що символізує вода в кожній з них. У ході творчої частини учасники самостійно зобразять воду за допомогою пензлів і фарби.

Захід розпочнеться на 5-му поверсі арт-центру в «Освітній кімнаті».
Участь безкоштовна. Реєстрація тут.

Заняття проведуть викладач PinchukArtCentre Катерина Окремова разом зі своєю донькою Машею Хіміч.

Катерина Окремова – культуролог, співзасновник простору домашньої освіти БеркоШко, автор міждисциплінарних освітніх проектів для дітей та підлітків (арт, історія мистецтва, театр, ігри на взаємодію, музейна педагогіка, подорожі), речник семінарів з інноваційних напрямків в освіті, ведуча воркшопів з ігрового навчання для дорослих, плейбек-актор. Машико (Маша Хіміч) – учениця 7 класу БеркоШко, захоплюється художньою гімнастикою, малюванням, створенням ляльок та м’яких іграшок власноруч.

Деталі

Дата:
28 Липня, 2018
Час:
16:00 - 18:00

Місце проведення

PinchukArtCentre
вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2 Киев
Київ, 01004 Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
044 590 0858
Веб-сайт:
https://pinchukartcentre.org/en/