Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

350 українських виробників, три різнопланові дитячі розважально-навчальні зони для малюків і підлітків, лаунж для дорослих з кальянною зоною, веселі треки від діджеїв, величезний фуд-корт зі стравами мало не всіх кухонь світу.

Справжнє міське свято, на якому можна провести весь день величезною компанією, і навіть з тваринами. Фінальні розпродажі від українських брендів, а також – осінньо-зимові колекції. Можна буде купити і сукню за 100 грн, і пальто або черевики на осінь.

А що для дітей?

Свято ігор та руху для дітей, незалежно від їх віку та фізичного стану.

Так, на фестивалі буде представлений проект Kids Autism Games у форматі дитячої інклюзивної спортивної зони, де під чуйним керівництвом тренерів НСК Олімпійський особливі й звичайні малюки зможуть здивувати вас своїми спортивними здібностями.

Для творчих діточок – велика зона від проекту “У пошуках Made in Ukraine” з малюванням, майстер-класами, виробами з паперу та іншою дитячою творчістю.

А найцікавішим для дітей та їхніх батьків дійством стане розважальна зона для дітей від телеканалу “Інтер”, який презентує на фестивалі свій новий проект – динамічне, видовищне дитяче талант-шоу «Круче всех».

 

Деталі

Початок:
2 Вересня, 2017 @ 10:00
Кінець:
3 Вересня, 2017 @ 22:00

Місце проведення

Контрактова площа
Контрактова площа
Київ,
+ Карта Google