Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Музей книги і друкарства України та Харківська академія дизайну запрошують на відкриття виставки «Котляревський і сучукрліт» 13 лютого о 17:00, триватиме вона до 12 квітня 2020 року.

Минулорічний 250-річний ювілей Івана Котляревського змусив замислитися, чи так уже добре ми знаємо цього автора, творчість якого вивчається у школі. Як і про інших класиків, про нього говорять здебільшого офіційно як про «зачинателя» та хрестоматійного «батька» нової української літератури, однак чи є він близьким сучасним українцям?

Про те, як традиція Івана Котляревського вплинула на літературний процес наступних століть, чому його тексти актуальні й у нинішній суспільно-політичній ситуації, а також про строкатий світ «сучукрліту» (сучасної української літератури) будемо міркувати під час виставки в Музеї книги і друкарства.

Тут ви зможете дізнатися, що спільного мають Котляревський і Лесь Подерв’янський, Юрій Андрухович, Олександр Ірванець і Люко Дашвар. Побачите декілька різних «Енеїд»: латинська, українська та російська версії спонукають до дискусії. Таємничий лабіринт із ілюстрацій Анатолія Базилевича та колажів студентів Харківської академії дизайну проведе вас сюжетами про війну, кохання та альтернативну історію. І звісно, протягом усього маршруту на вас чекатимуть сюрпризи й несподівані зустрічі.

Керівник проєкту – Валентина Бочковська. Кураторка – Тетяна Трофименко. Художники‑дизайнери – Олена та Богдан Поліщуки.

Виставка триватиме з 13 лютого до 12 квітня 2020 року

Деталі

Початок:
13 Лютого, 2020 @ 17:00
Кінець:
12 Квітня, 2020 @ 17:00

Організатори

Музей книги і друкарства України
Харківська академія дизайну

Місце проведення

Музей книги і друкарства України
вул. Лаврська, 9
Київ, Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
044 280 7976
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/Books.and.Printing.Museum/