Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

У столичному ТРЦ Gulliver відкривається освітня інтерактивна виставка для дітей «Діти на Місяці». На ній кожна дитина зможе відкрити світ космосу, подібно астронавтам.

З 21 травня по 17 червня в ТРЦ Gulliver діятиме пересувна виставка португальської фірми IdeiaBiba, експозиція якої створена у співпраці з Європейським космічним агентством. Протягом цього часу будуть проходити безкоштовні екскурсії, де діти приміряють спеціальні дитячі скафандри, відвідають Місяць і дізнаються, як це — мандрувати у космосі.

На виставці в ТРЦ Gulliver будуть представлені три зони: Земля, Місяць і космос. Діти також можуть відвідати Земний і Місячний модулі та виставку Сонячна система, своїми очима побачити оригінальні фотографії найважливіших космічних місій з автографами космонавтів і астронавтів. Можна буде ознайомитися з моделями місяцеходів Міжнародної космічної станції — 14 моделей від програми Аполлон та новітніх машин НАСА та ЕКА. Ознайомитися з копією скафандра легендарної програми Аполлон, в якому були зроблені перші в історії людства кроки на Місяці.

Також під час виставки всі учасники зможуть сфотографуватися біля фотозони «Я на Місяці» і отримати дипломи. «Діти на Місяці» — це дивовижний проект, який тут і зараз може здійснити мрію дитини.

Час роботи виставки: 21 травня — 17 червня, з 10:00 — 22:00. Екскурсії проводяться з 14.00 до 20.00 щогодини (тривалість екскурсії 45 хвилин). Виставка призначена, в першу чергу, для дітей 5–12 років.

Екскурсія безкоштовна, але єдине, що потрібно — зареєструвати дитину (або групу до 20 дітей) за посиланням

У формі реєстрації вибрати потрібну дату і час, кількість відвідувачів і залишити ваш телефон! І це все! За кілька хвилин адміністратор подзвонить вам для підтвердження бронювання. Якщо у вас є питання або ви хочете внести зміни в бронюванні, телефонуйте +38 (063) 75–95–585.

Космічний адміністратор приймає дзвінки кожен день з 11:00 до 19:00

Деталі

Початок:
21 Травня, 2019
Кінець:
17 Червня, 2019