Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Друзі, запрошуємо вас на цікавезну та дуже корисну лекцію для освітян від Наталії Тимків, редакторки та адміністраторки розділу Вікіпедії українською мовою.

«Вікіпедія: дружити чи не дружити?»
лекція-презентація про можливості та застереження щодо використання цього електронного ресурсу в освіті, корисні секрети, інструменти, а також приклади як Вікіпедію використовують вчителі у світі.

Відмінністю Вікіпедії від інших енциклопедій є те, що дописувати статті до ресурсу може будь-хто. Що одночасно є і перевагою (потенційно кожен із нас може додати знання), так і недоліком (інформація може бути жартівливою чи вандальною). Але чи так це страшно насправді? Чи можна посилатися на Вікіпедію як авторитетне джерело інформації? Чи можна додати до Вікіпедії інформацію про все? І скільки взагалі є знань у світі?..

Про спікерку:
Наталія Тимків, почала редагувати Вікіпедію українською мовою у квітні 2011 року, з 2012 року є адміністраторкою ресурсу. Також є членкинею громадської організації «Вікімедіа Україна». З червня 2016 року входить до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Photo: Jason Krüger, CC BY-SA 4.0

Довідково:
Вікіпедія — це загальнодоступна вільна багатомовна онлайн-енциклопедія, заснована 15 січня 2001 року. Це найбільша енциклопедія за всю історію людства. Назва утворена від слів «вікі» (технології для створення сайтів) та «енциклопедія». Будь-хто, у кого є доступ до читання Вікіпедії, також може редагувати практично всі її статті.

Вікіпедія — п’ятий за популярністю веб-сайт у світі. Найбільшим мовним розділом Вікіпедії є англомовна Вікіпедія, яка містить понад 5 млн статей.

Вікіпедія українською мовою є 16-ою за розміром у світі і налічує понад 870 тисяч статей.

Реєстрація за посиланням

Деталі

Дата:
18 Грудня, 2018
Час:
16:00 - 18:00

Місце проведення

Хаб Освіторії
вул. Івана Мазепи, 1
Київ, Ukraine
+ Карта Google