Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

(Не)конференції EdCamp проводяться в усьому світі в новому дискусійному форматі для співтворчості вчителів.

EdCamp Ukraine унікальний освітній рух для професійного зростання вчительства України. За 3 роки існування відбулися перша та друга національні освітні події у Харкові, 11 регіональних (не)конференцій у 2015/16 та 24 міні-EdCamp`и у 2016/17, які прокотилися хвилею від Львова до Костянтинівки (www.edcamp.org.ua).

Наша спільнота долучилася до розробки концепції Нової української школи та держстандарту середньої освіти, дебюрократизації учительської та адміністративної роботи (mon.edcamp.org.ua), антидискримінаційної експертизи програм і підручників.

Наразі ми маємо більше можливостей підсилити голос учительства завдяки участі в роботі Громадської ради та інших робочих групах. Два члени нашої команди Олександр Елькін і Олена Малахова стали радниками міністра освіти і науки України.

EdCamp вперше провели у 2010 році захоплені едукатори з Філадельфії. 550 подій об’єднали 25 000 вчителів і різних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці та вирішення спільних завдань.

Громадська організація «ЕдКемп Україна» ініціювала проведення першої дводенної національної (не)конференції для 200 учасників у червні 2015 року за менторської підтримки The EdCamp Foundation (www.edcamp.org) та вражаючого списку партнерських організацій. На сьогодні Україна є найактивнішим представництвом формату EdCamp за межами США.

Завантажити додаток із усією програмою можна за посиланням http://bit.ly/appedcampukraine2019.

За необхідності додатком можна користуватися і на комп’ютері чи ноутбуці, ось за цим посиланням: http://bit.ly/webappedcampukraine2019.

Програма після-EdCamp`у: http://bit.ly/programmeafteredcamp2019.

Принципи EdCamp:
– Безкоштовність
– Незалежність
– Вільна ініціатива
– Програма визначається в перший день проведення
– Будь-хто може стати спікером
– Діє закон «про дві ноги», який заохочує учасників обирати сесії, які відповідають їхнім потребам.

Команда EdCampUkraine допомагає розвитку незалежного та сталого педагогічного співтовариства, яке об’єднає кращих агентів змін у системі національної освіти. Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!

 

Деталі

Початок:
7 Липня, 2019
Кінець:
9 Липня, 2019
Подія Категорія:

Місце проведення

Харків, Культурний центр «Бейт Дан»
вул. Тобольська, 46
Харків, Ukraine
+ Карта Google