Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Корупція не має меж ー так само, як і радіація. Zero Corruption Conference спрямована на формування порядку денного майбутнього корупції, повинна була відбутися 25-27 квітня у Києві та Чорнобилі, але була перенесена на осінь через спалах Covid-19. Коронавірус змінив наш спосіб життя, економіку, національну та глобальну політику, але яке майбутнє чекає на нас після пандемії?

Онлайн-дискусія, 26 квітня, Платформа ZOOM
Мова: англійська

У цей символічний день ー річницю Чорнобильської ядерної катастрофи ми розглядаємо нові виклики, а також уроки недавнього минулого. Цього разу ми зберемося у незвичному форматі онлайн-дискусії та з’ясуємо:

Як відповісти на невидимі та гібридні загрози і створити довгострокові рішення?
Як зберегти людську та соціальну безпеку, не жертвуючи свободою?
Яка роль демократичної держави у регіоні, де авторитаризм відновлює свій вплив?
Чому основні цінності та соціальний капітал важливі для світу після кризи? Довіра, гідність та ефективне урядування – як це побудувати?
Чому світ із нульовою корупцією важливий для людства у час подолання різних видів кризи?

Зловживання владою, корупція, неефективне врядування, нові форми цензури, цифровий контроль. Цього можна уникнути. Але як? Це ми обговоримо із найкращими світовими мислителями та діячами.

Спікери:

Френсіс Фукуяма, американський філософ, старший науковий співробітник Інституту міжнародних досліджень Фрімена Споглі та Мосбахер-директор Центру демократії, розвитку та верховенства права. Доктор Фукуяма багато писав на теми, що стосуються політичного розвитку та міжнародної політичної економії.

Сергій Плохій, американський історик та автор «Чорнобиль. Історія трагедії». Науковець спеціалізується на історії України, Східній Європі та дослідженнях холодної війни. Директор Українського науково-дослідного інституту та професор історії України Гарвардського університету.

Міранда Патручич, провідна журналістка-розслідувачка та регіональна редакторка проекту звітності про організовану злочинність та корупцію (OCCRP), лауреатка престижної «Лицарської міжнародної премії журналістики», вона викрила хабарництво вищих посадових осіб, її звіти призвели до кримінальних розслідувань у США та кількох європейських країнах, а також до арешту сотень мільйонів доларів.

Роман Борисович, актор, політичний діяч та антикорупційний активіст, заснував антикорупційну громадську організацію ClampK.org та організував Kleptocracy Tours для підтримки кампанії своєї коаліції проти відмивання грошей у Великобританії.

Ребекка Хармс, депутатка Європарламенту у фракції Зелені/Європейський вільний альянс із 2004 року, була президенткою фракції протягом 2009-2016. Співголова делегації у Парламентській асамблеї Євронест, членкиня делегації у Комітеті з питань асоціації Україна-ЄС та членкиня Комітету промисловості, досліджень та енергетики.

Модерує Наталя Гуменюк, українська журналістка, авторка. FB-сторінка події.

❗️Для безкоштовної участі, будь ласка, зареєструйтеся до 24.04

❗️Реєстрація для ЗМІ

На свою електронну пошту Ви отримаєте лише нагадування та подальші матеріали дискусій.
——
За підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується МЗС Данії). Всі спільні заходи Zero Corruption Conference з міжнародними організаціями (ЄС, Агентством США з міжнародного розвитку, НАТО, Prague Civil Society Centre, NED, та іншими) відбуваються в рамках міжнародної технічної фінансової допомоги.

Деталі

Дата:
26 Квітня, 2020
Час:
18:00 - 20:00

Організатор

Центр Протидії Корупції

Місце проведення

Online