Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

«Blended learning» або методика змішаного навчання – один з головних освітніх трендів в освіті сьогодні. Про неї багато пишуть, обговорюють на форумах, пропонують засоби для впровадження. Та мало хто дійсно розуміє, а як же із цим «гібридом» працювати та впроваджувати у повсякденну діяльність. Як поєднати традиційне навчання, самоосвіту, та ще й доповнити це онлайн елементами?

Під час нашого нового тренінгу постараємось розібратися з усіма цими «складнощами» та продемонструвати, як змішане навчання можна впровадити у вашій школі.

В програмі тренінгу:

1. Технологія Blended learning: особливості, переваги та недоліки;
2. «5 китів» змішаного навчання;
3. Опануємо моделі змішаного: від теорії до повного занурення в практику;
4. Інструменти та «онлайн» родзинки для змішаного навчання.

Зірковий тренер – Юрій Гайдученко (Iurii Gaiduchenko) , фіналіст національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2018, вчитель-новатор Microsoft та викладач української мови та літератури у одній з найкращих шкіл України. Та передусім, пан Юрій – вчитель-практик, який у легкій та запальній формі поділиться своїми напрацюваннями та прикладними рекомендаціями.

Коли?
13 квітня з 10 до 18 з перервами на чай та обід

Де?
Новопечерська школа

Які умови участі?

Набираємо групу до 15 осіб. Відбір відбувається на основі заповненої анкети. Цього разу тренінг проводиться на платній основі, однак, усвідомлюючи фінансову сторону питання, робимо для вчителів спеціальну знижку у 2 рази від ринкової ціни. Таким чином 8 годин навчання, всі матеріали, смаколики, сертифікати та, найважливіше, безцінне натхнення – 400 грн/людини.

Форма для реєстрації
З будь-яких питань сміливо звертайтеся – kny@osvitoria.org

Деталі

Дата:
13 Квітня, 2019
Час:
10:00 - 18:00
Подія Категорія:

Організатор

Освіторія

Місце проведення

Новопечерська школа
вул. Драгомирова, 9Б
Київ, 01103
+ Карта Google
Телефон:
(044) 359-07-50, (050) 193-9393
Веб-сайт:
https://novoshkola.com.ua/