Loading Події
  • This event has passed.

Однією з основних якостей щасливої людини сьогодення стає розвинений Емоційний інтелект (EQ), а основою ЕQ – є комунікація. Комунікація з собою та оточуючими, потребами та почуттями своїми та співрозмовника.

Одним з найефективніших методів спілкування – є метод Ненасильницької комунікації (ННК) Маршалла Розенберга. Метод, як все геніальне, простий – всього чотири кроки, але втілити його в наше життя не просто, бо ми – люди, а не комп’ютери, де оновлення програмного забезпечення («перепрошивка») займає хвилини.

Зробити ненасильницьку комунікацію своїм стилем життя Вам допоможуть на тренінгах з розвитку EQ та емпатійного спілкування «МОВА СЕРЦЯ» з Мариною Востровою.

«МОВА СЕРЦЯ» – це авторські розробки Марини, що базуються на методі Ненасильницької комунікації Маршалла Розенберга, арт-терапевтичних практиках, освітній кінезіології та великого досвіду тренерської роботи та психологічного консультування.

На 2-денному базовому тренінгу ми знайомимось з основами Емоційного інтелекту (EQ) та занурюємось в метод Ненасильницької комунікації за допомогою практик, відпрацьовуючи елементи цього методу.

Основні теми тренінгу:

Введення в Емоційний інтелект (EQ).

Основи методу Ненасильницької Комунікації (ННК).

Чотири компоненти ННК:

  • безоціночне спостереження
  • визнання почуттів
  • визначення потреб
  • висловлювання прохань

Способи встановлення зв’язку «від серця до серця».

Можливі реакції у конфліктній ситуації.

Емпатія та самоемпатія.

Реакція на критику.

Тренінг відбудеться 23-24 серпня 2019р. з 10:00 по 17:00, адреса: Київ, вул. Івана Мазепи 1, (ст. метро “Арсенальна”, ГО “Освіторія).

Зробіть внесок в розвиток своєї дитини – подаруйте 2-денний тренінг Вчителю вашої дитини!

Вартість – 2 400грн. Освітянам знижка – 40%.

Реєстрація та подробиці про 2-денний тренінг за посиланням

Деталі

Початок:
23 Сер
Кінець:
24 Сер
Ціна:
2400$

Місце проведення

«Освіторія»
вул. Івана Мазепи, 1
Київ, Ukraine
+ Google Map