Завантаження Події
  • Це подія пройшло.
Визначення терміну та актуальності. Знайдемо відповідь: чому все частіше використовують освітяни. Розглянемо як створюються скетчі та спробуємо створити власні.

Автор тренінгу: Маргарита Калюжна, викладач, школа ThinkGlobal Вчитель англійської мови, НВО № 6 Керівник гуртка робототехніки, НВО № 6 Вчитель англійської мови, НВК “Кіровоградський Колегіум” Вчитель російської мови та літератури, НВК “Кіровоградський Колегіум”

Навчальні тренінги та майстер-класи проводяться в рамках проекту “Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями “Академія інноваційного розвитку освіти”, на виконання програми спільної діяльності МОНУ та НАПН України та за підтримки ТОВ Академія інноваційного розвитку освіти. Навчання відбувається на базі Інституту модернізації змісту освіти за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, каб. № 305 (3 поверх, зал засідань).

Після кожного тематичного тренінгу учасник отримує електронний сертифікат. Після проходження відповідного модуля, що становить 30 год, кожний учасник отримує сертифікат з мокрою печаткою ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти».


Записатись на тренінг можна за посиланням


Деталі

Дата:
7 Липня, 2018
Час:
13:00 - 14:00
Вартість:
грн200

Місце проведення

Академія інноваційного розвитку освіти
вул. Митрополита Василя Липківського, 36
Київ, Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
066 202 7717
Веб-сайт:
www.airo.com.ua