Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Однією з основних якостей щасливої людини сьогодення стає розвинений Емоційний інтелект (EQ), а основою ЕQ – є комунікація. Комунікація з собою та оточуючими, потребами та почуттями своїми та співрозмовника.

Одним з найефективніших методів спілкування – є метод Ненасильницької комунікації (ННК) Маршалла Розенберга. Метод, як все геніальне, простий – всього чотири кроки, але втілити його в наше життя не просто, бо ми – люди, а не комп’ютери, де оновлення програмного забезпечення («перепрошивка») займає хвилини. 

Зробити ненасильницьку комунікацію своїм стилем життя Вам допоможуть на тренінгах з розвитку EQ та емпатійного спілкування «МОВА СЕРЦЯ» з Мариною Востровою.

«МОВА СЕРЦЯ» – це авторські розробки Марини, що базуються на методі Ненасильницької комунікації Маршалла Розенберга, арт-терапевтичних практиках, освітній кінезіології та великого досвіду тренерської роботи та психологічного консультування.

 

2-денний тренінг з розвитку Емоційного інтелекту (EQ) та Емпатійного спілкування «МОВА СЕРЦЯ»

На 2-денному базовому тренінгу ми знайомимось з основами Емоційного інтелекту (EQ) та занурюємось в метод Ненасильницької комунікації за допомогою практик, відпрацьовуючи елементи цього методу.

Основні теми тренінгу:

Введення в Емоційний інтелект (EQ).

Основи методу Ненасильницької Комунікації (ННК).

Чотири компоненти ННК:

  • безоціночне спостереження
  • визнання почуттів
  • визначення потреб
  • висловлювання прохань

Способи встановлення зв’язку «від серця до серця».

Можливі реакції у конфліктній ситуації.

Емпатія та самоемпатія.

Реакція на критику.

Тренінг відбудеться 17-18 серпня 2019р. з 10:00 по 17:00, адреса: Львів, площа Данила Галицького, 4, (НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОСВІТИ М.ЛЬВОВА).

Зробіть внесок в розвиток своєї дитини – подаруйте 2-денний тренінг Вчителю вашої дитини!

Вартість – 2 000грн. Освітянам знижка – 50%.

Реєстрація та подробиці про 2-денний тренінг за посиланням.
Інвестуйте свій час в побудову відносин, які поведуть Вас у напрямку Щастя!

Будемо раді Вас бачити на наших заходах!

З повагою, Марина Вострова та Олександр Бабюк.
З усіх питань телефонуйте +38 (050) 550 9 550, +38 (097) 096 27 43 (Олександр)

Про тренера
Марина Вострова – арт-коуч, психотерапевтичний кінезиолог, психологиня, яка вірить у цілющу силу мистецтва та творчу природу людини, авторка та ведуча тренінгових програм із налагодження гармонійних стосунків, тренер з розвитку емоційного інтелекту, сертифікований інструктор-консультант Інституту Регенерації Людини (INSTITÚT REGENERÁCIE CLOVEKA, Словаччина).
За плечима у Марини більше 30 тренінгових днів з міжнародними сертифікованими тренерами з ненасильницької комунікації. Марина має більше 10 років досвіду психологічного консультування та тренінгової роботи, більше 20 років перебуває у щасливому шлюбі та виховує трьох дітей. Психолог освітніх проектів «Інтегральне лідерство в освіті» та «Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та набуття навичок миротворення у школах на сході України».

* Ненасильницька Комунікація (ННК) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 60-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, ефективний у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Деталі

Початок:
17 Серпня, 2019 @ 10:00
Кінець:
18 Серпня, 2019 @ 17:00

Організатор

Марина Вострова та Олександр Бабюк
Веб-сайт:
http://heartlanguage.vostrova.pro/

Місце проведення

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОСВІТИ М.ЛЬВОВА
площа Данила Галицького, 4
Львів, Ukraine
+ Карта Google