Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Однією з основних якостей щасливої людини сьогодення стає розвинений Емоційний інтелект (EQ), а основою ЕQ – є комунікація. Комунікація з собою та оточуючими, потребами та почуттями своїми та співрозмовника.

Одним з найефективніших методів спілкування – є метод Ненасильницької комунікації (ННК) Маршалла Розенберга. Метод, як все геніальне, простий – всього чотири кроки, але втілити його в наше життя не просто, бо ми – люди, а не комп’ютери, де оновлення програмного забезпечення («перепрошивка») займає хвилини. 

Зробити ненасильницьку комунікацію своїм стилем життя Вам допоможуть на тренінгах з розвитку EQ та емпатійного спілкування «МОВА СЕРЦЯ» з Мариною Востровою.

«МОВА СЕРЦЯ» – це авторські розробки Марини, що базуються на методі Ненасильницької комунікації Маршалла Розенберга, арт-терапевтичних практиках, освітній кінезіології та великого досвіду тренерської роботи та психологічного консультування.

На 2-денному базовому тренінгу ми знайомимось з основами Емоційного інтелекту (EQ) та занурюємось в метод Ненасильницької комунікації за допомогою практик, відпрацьовуючи елементи цього методу.

Основні теми тренінгу:

Введення в Емоційний інтелект (EQ).
Основи методу Ненасильницької Комунікації (ННК).Чотири компоненти ННК:
– безоціночне спостереження
– визнання почуттів
– визначення потреб
– висловлювання прохань
Способи встановлення зв’язку «від серця до серця».
Можливі реакції у конфліктній ситуації.
Емпатія та самоемпатія.
Реакція на критику.

Тренінг відбудеться 8-9 лютого 2020р. з 10:00 по 17:00, адреса: Київ, вул. Лисенка 4А, (1 хв. від ст.
метро Золоті ворота, Розвиваючий простір КВАРТИРА).
Вартість – 2 400грн. Освітянам знижка – 40%.
Зробіть внесок в розвиток своєї дитини – подаруйте 2-денний тренінг Вчителю вашої дитини!
Реєстрація та подробиці про 2-денний тренінг за посиланням

Також проходять:

Курс для практиків з розвитку Емоційного інтелекту (EQ) та Емпатійного спілкування «МОВА СЕРЦЯ»

Трансформаційна гра-тренінг “Такти Контакту”

Про тренера
Марина Вострова – арт-коуч, психотерапевтичний кінезиолог, психологиня, яка вірить у цілющу силу мистецтва та творчу природу людини, авторка та ведуча тренінгових програм із налагодження гармонійних стосунків, тренер з розвитку емоційного інтелекту, сертифікований інструктор-консультант Інституту Регенерації Людини (INSTITÚT REGENERÁCIE CLOVEKA, Словаччина).
За плечима у Марини більше 30 тренінгових днів з міжнародними сертифікованими тренерами з ненасильницької комунікації. Марина має більше 10 років досвіду психологічного консультування та тренінгової роботи, понад 20 років перебуває у щасливому шлюбі та виховує трьох дітей. Психолог освітніх проєктів «Інтегральне лідерство в освіті» та «Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та набуття навичок миротворення у школах на сході України».

* Ненасильницька Комунікація (ННК) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 60-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, ефективний у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Деталі

Початок:
8 Лютого, 2020 @ 10:00
Кінець:
9 Лютого, 2020 @ 17:00

Організатор

Марина Вострова та Олександр Бабюк
Веб-сайт:
http://heartlanguage.vostrova.pro/

Місце проведення

Розвиваючий простір КВАРТИРА
вул. Лисенка 4А,
Київ, Ukraine
+ Карта Google