Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

В умовах концепції Нової Української Школи про інтеграцію предметів у початковій школі говориться, пишеться та декларується дуже багато. Впродовж цього першого навчального року від старту реформи, ми регулярно отримували чисельні запити від учителів молодших класів, які можна звести до одного Великого Питання: «Як інтегроване навчання впроваджувати»

Відповідь на це питання допоможе знайти одна з авторок навчальних матеріалів з інтеграції дисциплін у початковій школі, тренерка НУШ та методистка початкової школи Новопечерської школи – пані Інна Большакова.

В програмі авторського тренінгу від експертки Освіторії з початкової освіти, зокрема:
1. Місце інтегрованого навчання в предметноорієнтованій системі освіти;
2. Практичні кейси з планування інтегрованого навчання на рівні контенту, діяльності і перспектив;
3. Інтегрований урок: види, структура, різні підходи до визначення контенту, оцінювання.

У вчителів, які вже працюють в умовах НУШ буде унікальна можливість поставити всі запитання, які вас турбували та турбують під час роботи та отримати на них фахові відповіді.

Коли?
11 травня з 10 до 18 з перервами на чай та обід

Де?
Новопечерська школа

Кому цікаво?
Вчителям початкової школи

Які умови участі?

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/GNCAp3ekT2Battas5

Група складає до 16 осіб. Є можливість отримати грант на навчання від ГС «Освіторія», заповнивши відповідні поля у реєстраційній формі.

Також можлива участь на платній основі. Організаційні витрати, навчання, навчальні матеріали, забезпечення перервами на чай та смаколики, сертифікати – 400 грн/людини.

Деталі

Дата:
11 Травня, 2019
Час:
10:00 - 18:00
Подія Категорія: