Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

STEM, STEAM, чи навіть STREAM – не просто набір літер та складні абревіатури, а стрім-напрям в освіті по всьому світу. Чи ж є він в Україні? Які реалії його впровадження? Та як обрати якісне обладнання та вдало застосувати технології в класі?

Про все це дізнаватимемося під час дня STEAM в Освіторія Хаб, коли під одним дахом за підтримки Освіторії зберуться декілька дружніх технологічних компаній, які активно підтримують розвиток освітньої сфери в Україні та всіляко сприяють підвищенню її якості.

Подія за участі EdPro.ua, Lenovo Ukraine, LEGO Foundation, B-Pro, Microsoft Ukraine – можливість зустрічі й спілкування керівників навчальних закладів безпосередньо з виробниками продуктів для STEAM-класів та представниками Міністерство освіти і науки України.

У програмі:
1. Виставка обладнання для сучасних STEAM-класів.
2. Презентації від учителів-практиків про досвід проведення STEAM-уроків у школах.
3. Дискусія з представниками МОН України, виробниками обладнання для STEAM-класів та аудиторією, що прийде на подію.

Тут можна буде побачити й випробувати STEAM-продукти, поспілкуватися з учителями-практиками та поставити питання виробникам і представникам МОН України.

Початок о 14:00.

Дуже актуально для управлінь освіти та очільників навчальних закладів, адже цього року виділено субвенцію для опорних та великих шкіл. Захід допоможе зорієнтуватися на ринку та визначитися з потребами Вашого закладу.

Реєстрація за посиланням, та участь після підтвердження організаторами

Деталі

Дата:
12 Березня, 2020
Час:
14:00 - 19:00

Організатор

Освіторія
Веб-сайт:
http://osvitoria.org/

Місце проведення

Освіторія Хаб
Московська, 2
Київ, Ukraine
+ Карта Google
Веб-сайт:
https://hub.osvitoria.org/