Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

27 листопада об 11:00 Центр «Розвиток КСВ» презентує буклет «Твоє майбутнє в електроенергетиці» та профорієнтаційні уроки для учнів та учениць 5-10 класів.

Буклет та уроки розроблені в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці» за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).

Під час презентації говоритимуть про подолання гендерних стереотипів при виборі майбутньої професії. Буклет містить історії успіху фахівців та фахівчинь, які вже побудували свою кар’єру в енергетиці, та чиї історії можуть надихнути майбутніх молодих енергетиків України.

Автори зібрали максимум корисної інформації про енергетичні професії, а також включили до буклета перелік обов’язків та професійних вимог до широкого спектра спеціальностей за різними напрямами роботи енергетичного сектору. Корисними для молоді стануть і посилання на різноманітні профільні інформаційні ресурси з переліком можливостей професійного росту, описами освітніх програм та посиланнями на онлайн-курси. З буклета молодь також дізнається багато цікавого про подальший розвиток сектору та інновації.

Партнери проєкту: ДТЕК, Прикарпаттяобленерго, Укргідроенерго, Енергоатом, Львівобленерго. Медіапартнери презентації: Гендер в Деталях, Mind.ua

Реєстрація на презентацію.

Презентація відбудеться на платформі ZOOM. Прямий ефір заходу транслюватиметься на сторінці Дівчата STEM у Facebook.

Подія на Facebook.

Деталі

Дата:
27 Листопада, 2020
Час:
11:00 - 12:00
Подія Категорія:

Організатор

Центр «Розвиток КСВ»