Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Дитина мріє навчатися в американській школі? 17 листопада до Києва завітає Ларрі Гудман, керівник американської приватної школи Andrews Osborne Academy у місті Віллоубі, штат Огайо. Він розповість батькам та дітям, як отримати середню освіту (10-11 класи) у США та підвищити шанси вступу до американського вишу.

Також своїм досвідом поділяться батьки Віктор та Аліна Оборські, чий син-старшокласник навчається у Штатах та готується до вступу до університету.

Ларрі Гудман має 20-річний досвід роботи у сфері освіти та науки. Входить до ради директорів Асоціації директорів незалежних шкіл в Огайо. Отримав ступінь доктора та магістра з англійської мови та літератури в Чиказькому університеті, а також ступінь бакалавра з англійської в Університеті Бакнелла.

Школа Andrews Osborne Academy була заснована у 1910 році. Наразі там навчаються 350 учнів із 28 країн світу. За статистикою, 100% випускників школи були прийняті на зараховані до університетів.

17 листопада, у середу, у Освіторія Хаб, можна буде послухати про реальні кейси, як вступити та навчатися в американській школі 10 та 11 клас.

Початок о 19:00

Вхід безкоштовний: і для батьків, і для дітей.

Деталі

Дата:
17 Листопада, 2021
Час:
19:00 - 21:00

Місце проведення

Освіторія HUB
вул. Московська, 2
Київ, Ukraine
+ Карта Google