Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» і його платформа кар’єрного розвитку молоді Career Hub спільно з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) запрошують школи та учнів до участі в шостому всеукраїнському проєкті «Моя кар’єра в Україні».

Проєкт «Моя кар’єра в Україні» має на меті показати молодому поколінню можливості для самореалізації в Україні, надихнути на свідомий вибір майбутньої професії та створити платформу для передачі досвіду успішних людей молоді.

Першим етапом проєкту стане проведення у школах із різних регіонів національного уроку на тему: «Моє майбутнє в Україні» з 2 по 8 квітня 2021 року. На уроці учні та учениці 9-11-х класів шукатимуть відповіді на питання про свої здібності, можливості, та чим вони хотіли б займатися у майбутньому. Молодь дізнається, які професії існують сьогодні та як вони зміняться протягом наступних років, а також познайомляться із проєктом «Моя кар’єра в Україні».

Організатори проєкту запрошують школи з різних регіонів приєднатися до проведення уроку. Зареєструватись та ознайомитись з умовами участі можна на сайті Career Hub.Серед педагогів, які заповнять форму, буде визначено переможців, і вони отримають подарунки від організаторів.

Уже з 1 до 24 квітня 2021 року учні та учениці 9-10-х класів зможуть зареєструватися на участь у проєкті «Моя кар’єра в Україні», описавши мотивацію та бачення власної кар’єри на сайті.

Для всіх учасників та учасниць проєкту пройдуть практичні вебінари з вибору професії, а 300 відібраних приєднаються до зустрічей з успішними людьми у різних професійних сферах. 30 найактивніших підлітків потраплять на фінальну конференцію проєкту в Києві та проведуть день з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо), а також виграють корисні подарунки від організаторів.

Партнери проєкту: Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України. Інформаційні партнери: БФ «Благомай» та Журнал «Однокласник».

З будь-яких питань щодо участі у проєкті звертайтесь до організаторів: info@careerhub.in.ua, (044) 490 2010.

Деталі

Дата:
29 Березня, 2021
Час:
08:00 - 17:00
Вартість:
Безкоштовно
Подія Категорія:

Організатор

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»

Місце проведення

Online