Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

В Україні проведуть панельну дискусію про онлайн-освіту для дітей в сучасних реаліях. Обговорять плюси та мінуси дистанційного навчання.

18 серпня о 16:00 відбудеться панельна дискусія на тему “Онлайн освіта для дітей 2020: виклики і рішення”. Ініціатор вебінару — школа прогресивної додаткової освіти для дітей 6-17 років EscapeLAB.

Саме зараз, у 2020 році, коли через карантинні обмеження навчальні заходи стали залучати у свою роботу дистанційний формат, тема онлайн-освіти є надзвичайно актуальною. Дистанційне навчання оповите міфами і стереотипами. Його запровадження у 2020 році стало для дітей та батьків справжнім викликом. Аби сформувати об’єктивну оцінку переваг та недоліків такої форми навчання, школа EscapeLAB організовує масштабний захід у форматі панельної дискусії.

Спікерами заходу, який транслюватиметься у прямому ефірі, стануть:

– Алла Клименко. Провідна лайф-тренерка, коуч, мотиваційна спікерка. Алла досліджує щастя понад 10 років та створює унікальні освітні тренінги із саморозвитку, які відвідують тисячі людей. Її проєкти Upgrade yourself, Level Up, Dream Year та інші надихають людей на самовдосконалення. Також Алла Клименко є співавторкою книги «Додай мене у друзі» та авторкою щоденників «Thank you Dairy» та «My Self Journal». Алла має освіту у сфері маркетингу та психології.

– Валерія Заболотна. Ректор Академії DTEK. У 2018 та 2019 роках увійшла в сотню найвпливовіших українок за версією журналу «Фокус». Керує унікальною IT-школою UNIT Factory. Директорка  організаційного розвитку інвестиційно-девелоперської компанії UDP, керівниця освітніх проєктів KFund, засновниця альтернативної школи «Generation 22».

– Володимир Найдюк. Співзасновник Escape Lab, власник британського центру з вивчення англійської мови для дітей, студентів та дорослих British Study Centres Ukraine та агентства з освіти за кордоном VLAD Education, сертифікований спеціаліст в сфері української та міжнародної освіти. Закінчив бізнес курси в Лондоні та переймав досвід найкращих навчальних закладів США, Великобританії та країн Європи.

– Ірина Горова. Бізнесвумен, співвласниця групи компаній «MOZGI GROUP», співзасновниця продюсерського центру «MOZGI Entertainment». Багаторазова переможниця у номінаціях «Жінка року», «Продюсер року», «Найкращий менеджмент артиста». Виховує двох дітей.

– Лєра Бородіна. Засновниця Oh my Look & Lavla.official, співвласниця G.bar.kiev & Sododo.official. Мама двох доньок.

До дискусії долучатимуться також фахівці з питань освіти, провідні психологи та ін. Спікери детально розберуть, як ефективно підготувати дітей до онлайн-навчання, як організувати освітній процес в дистанційному форматі, які існують переваги такої форми навчання і до яких недоліків потрібно бути готовими. Крім того, спеціалісти розкажуть про міжнародний досвід онлайн-освіти та про те, як він корелює з українськими реаліями.

Після дискусії відбудеться нетворкінг-частина, під час якої буде можливість поспілкуватись зі спікерами та поставити їм свої запитання наживо.

Захід відбудеться 18 серпня о 16:00 в Академія DTEK з трансляцією в прямому ефірі. Участь у форумі безкоштовна за попередньою реєстрацією

Організатор вебінару: 

EscapeLAB — це освітня онлайн-платформа практичного застосування знань для дітей  6-17 років. Школа пропонує курси real-time з вчителями в напрямках Science (точні науки) і Creative (гуманітарні науки) з фокусом на практичну застосовність знань і розвиток підприємництва у дітей. У кожному навчальному модулі комбінація hard and soft дисциплін: business english, математика / логіка, soft skills плюс 2-3 індивідуальних предметів. Детальну інформацію про освітню онлайн-платформу можна дізнатися на офіційному сайті.

Деталі

Дата:
18 Серпня, 2020
Час:
16:00 - 18:00

Організатор

EscapeLAB

Місце проведення

Online