Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Міжнародний Театральний фестиваль “Кіт Ґаватовича” відбуватиметься вже вчетверте.  У соціально-культурному проекті візьмуть участь Яніна Соколова, Ірма Вітовська, Римма Зюбіна та світова зірка театру Такетеру Кудо, які вийдуть на сцени Театрального фестивалю. Кіт повертається з 6 по 8 вересня до літньої сцени Парку Культури та колишнього ангару трамвайного ДЕПО LemStation.

Вхід на всі події освітньої частини безкоштовний!

7 вересня

Час: 12:00 

Сніданок із Яніною Соколовою у парку Культури  – відбудеться у невимушеній атмосфері спілкування із відвідувачами Фестивалю. Акторка розповість про соціально-активне мистецтво та як воно може впливати на зміни в країні. Яніна Соколова – акторка, журналістка та телеведуча програм «Рандеву» і «Кіно» на 5 каналі, також ведуча проекту «Вечер с Яниной Соколовой». Акторка театру “ДАХ” та Вільний театр.

 

Час: 13:00

Майстерня імпровізації (майстер-клас) 

Проводить: Ростислав Лоза 

В рамках тренінгу від Майстерні Improv ти зможеш подивитися на себе з різних сторін і відчути шалене захоплення від процесу імпровізації. Іmprov-вправи за допомогою гри розвивають винахідливість, креативне мислення, комунікативні навички та вміння працювати в команді. А також у тебе буде чудова нагода дізнатися більше про improv-театри. Уяви, там усі вистави створюються з одного слова від глядачів, без попередніх домовленостей між акторами. Ніхто не знає, чим закінчиться історія, адже все – повна імпровізація, яка більше ніколи не повториться знову.  Долучайся до тренінгу і відчуй всю магію improv на власному досвіді!

Час: 15:00

Максим Максимчук (лекція) 

“Треба поперформити: телеміст-лекція про сучасний театр” – відомий театральний критик, що зараз мешкає у Чехії. Він прочитає лекцію про світовий театр через онлайн включення із Гамбургу, де він приходить практику в одному із театрів. Під час лекції буде виступ танцівниці Світлани Лисовської. Її виконання допоможе наочно зрозуміти сучасну форму світового театру.

8 вересня

Час: 12:00

Сніданок із Ярославом Федорчуком

Ярослав — актор театру і кіно. На його творчому рахунку понад сотня вистав у театрах імені Леся Курбаса, Лесі Українки і Першому театрі. Окрім території театру, актор знімається в українських кінострічках, серед яких — “Політ золотої мушки”, “Брама”, “Шляхетні волоцюги”, “Вовче серце” та інші. Він розповість як мистецтво міняє життя людини та чи воно провокує або ж змушує до змін

Час: 13:00

Такетеру Кудо (лекція) “Традиційний вибух:  лекція про порозуміння різних менталітетів” 

Такетеру Кудо – світова зірка театру з Японії, представник школи театру Буто. Багаторазовий володар різноманітних нагород за здобутки у жанрі перформанс.

Такетеру Кудо буде розповідати про особливості різних менталітетів у світі за чайною церемонією. Він буде розповідати, як порозумітись повністю різним людям

Час: 15:00

Володимир Бєглов (лекція) “Мова ворожнечі: від слова до діла колонки”

Як говорити і чути розповість Володимир Бєглов. Голова правління Освітнього центру з прав людини у Львові. Співзасновник таких незалежних медіа, як онлайн-видання TheUkrainians.org та Radio SKOVORODA. Працював для радіо “Львівська Хвиля”, газети “Експрес”. Дописує колонки та статті для ZAXID.NET, Ґендер в деталях, MediaLab. Навчався на філософському факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка. Отримав сертифікат Української школи політичних студій. Був учасником International Visitors Leadership Program у США. У Видавництві Старого Лева видав поетичну збірку FAITHBOOK.

 

Повна програма фестивалю за посиланням.

Деталі

Початок:
6 Вересня, 2019
Кінець:
7 Вересня, 2019

Місце проведення

Парк культури
Kyiv, Ukraine + Карта Google