Завантаження Події
  • Це подія пройшло.
PINCHUKARTCENTRE РАЗОМ ІЗ ФОНДОМ РОЗВИТКУ ТА ПІДТРИМКИ МОЛОДОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ СЛАВИ ФРОЛОВОЇ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ В РАМКАХ ПРОГРАМИ WALLFALL
Майбутнє за креативними людьми в будь-якій сфері життя. Учитель — носій знань, покликання якого — допомогти своєму учню зберегти його індивідуальність і сформувати базові поняття, цінності та компетентності.

Мета проєкт — представити інноваційні методики викладання мистецтва, дати практичні навички, що допоможуть урізноманітнити сучасний урок.

Перший інтенсив відбудеться для вчителів Києва та області з 20 по 22 вересня в PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, Київ).

Учасники проєкт познайомляться з авторами новітніх методик, візьмуть участь у воркшопах від сучасних художників і провідних викладачів мистецтва.

Набір учасників: до 6 вересня. 
Результати відбору: 9 вересня.

Інтенсив розрахований на 30 вчителів образотворчого мистецтва початкової та середньої школи Києва та Київської області, які будуть обрані із зареєстрованих претендентів

Перший день 20.09

Де знайти нові ідеї для уроків?

Ганна Остапенко

 

 

 

Мистецька інтеграція: переконливі приклади для впровадження Семінар присвячений стратегії навчання мистецтву та через мистецтво. З’ясуємо як завдяки урокам образотворчого мистецтва можна не тільки розвинути творчий потенціал, але й підвищити загальну академічну успішність учнів та мотивацію до навчання загалом. Розглянемо методологію створення та впровадження інтегрованих занять, що передбачають поглиблення та розширення отриманих учнями предметних знань через творчу візуалізацію.

Тетяна Лисенко

 

Воркшоп із методики Visual Thinking Strategy (стратегія візуального мислення) через практичний досвід модерації бесід про мистецькі об’єкти (як в якості учасника, так і фасилітатора). Будуть проговорені специфіка та підводні камені в проведення занять на основі цієї методики, а також переваги її використання для викладача в його практиці, учня в його розвиткові і вікових задачах, і групи.

Катерина Окремова

Другий день 21.09

Використання методу Франсуази Барб-Галь на заняттях з дітьми. Метод Франсуази Барб-Галь: мова піде про найцікавіші моменти в спілкуванні з дитиною про мистецтво, про те, як відповідати на несподівані запитання дитини та як зацікавити дитину мистецтвом. Як перетворити перегляд книг і відвідини музеїв в захопливу пригоду, а сімейне малювання — на улюблене заняття дитини. Мета лекції — детально розглянути наше ставлення до дитячої творчості та надихнути на серйозну роботу із нею.

Оксана Садовенко

 

 

Воркшоп “Грати, вивчати, розучувати(ся)” Під час воркшопу художник розповість про історію використання ігор у мистецтві та освіті: від відкинутих практик педологів і дидактичних ігор 1920-х років до ідеї вільної гри в художніх течіях 1960-х; про ігрові механіки, небезпеки поєднання військових технологій та гри. Учасниці та учасники зможуть розібрати і проаналізувати різні ігрові практики, а також подискутувати про те, чим корисні і небезпечні ігри в системі освіти.

Павло Хайло

 

 

Як створювати художні твори, використовуючи найбільш прості та неочікувані матеріали Розглядаючи конкретні приклади художник розповість про сучасні жанри мистецтва, в яких використовуються природні матеріали. Учасники дізнаються, як створювати цікаві об’єкти з простих матеріалів, і наскільки важливо рівномірно розвивати в дітях як художньо-прикладний, так і візуальний досвід. Під час воркшопу вчителі створять власні художні роботи.

Єгор Анцигін

Третій день 22.09

Інтерактивна вистава “Фантеркок – маленький лялькар, син пралі” Учасники власноруч створять героїв та декорації, використовуючи прості матеріали – картон, папір, фольгу. Разом з режисеркою Наталією Даценко вчителі будуть малювати, вирізати, розставляти декорації, розповідати історію різними голосами, наповнюючи її дивовижною та неповторною для кожного показу атмосферою, штрихами, фактурою. Таким чином учасники здобудуть свій режисерський, артистичний, художній досвід, який зможуть використовувати в подальшій роботі з дітьми.

Наталія Даценко

Деталі

Початок:
20 Вересня, 2019
Кінець:
22 Вересня, 2019

Організатор

PinchukArtCentre

Місце проведення

PinchukArtCentre
вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2 Киев
Київ, 01004 Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
044 590 0858
Веб-сайт:
https://pinchukartcentre.org/en/