Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

7-8 червня в Українському католицькому університеті відбудеться ІІ Освітній форум «ТВОРИ!». Освітян, батьків, учнів, студентів, представників влади, бізнесу, громадськості та всіх небайдужих до розвитку держави через освіту запрошують до події, що пройде у Центрі Шептицького за адресою вул. Стрийська, 29а.

Програма: http://bit.ly/2YPQ3YS
Придбати квитки можна за посиланням: https://2event.com/uk/events/1726513

Гості заходу матимуть змогу провести два мегапродуктивні дні у компанії однодумців, разом попрацювати над практичними кейсами у рамках спеціального конку

рсу, взяти участь у корисних майстерках, подискутувати на важливі теми, пов’язані з освітніми питаннями.

Цього року спільні креативні пошуки у рамках дводенного форуму стосуватимуться наступного:

  • як протистояти нівелюванню цінності освіти;
  • як творити кращі версії себе, розвивати навички безперервного навчання та росту;
  • як налагоджувати партнерство між учнями, освітянами, батьками, владою та громадськістю;
  • як розвивати горизонтальне відповідальне лідерство та комунікацію.

Організатором події є Простір освітніх ініціатив. Партнерами заходу виступили Центр суспільних інновацій, Центр інноваційної освіти Про.Світ, Львівський кластер розвитку освіти та креативності, дитячий простір UCUkids, краудфандингова платформа освітніх проектів GoFundEd, Посольство США в Україні.

Реєстрація на форум відбуватиметься у два етапи:

  1. обов’язкове заповнення анкети за посиланням. учасники, що пройшли попередній відбір, отримають лінк на оплату на електронну пошту;

Дедлайн заповнення анкети – 20 травня.

  1. вибір майстер-класів та придбання квитків, що розпочнеться після 15 травня. Деталі цього етапу з’являться на сторінці заходу.

Вартість квитків на 1-ий день форуму складає 150 гривень, 2-ий день – 200 гривень. Участь в обох днях заходу коштуватиме 350 гривень.

Щоб дізнатися більше про перший освітній форум «ТВОРИ!», запрошуємо перейти за посиланням.

Простір освітніх ініціатив – проект УКУ, мета якого – реформувати освіту завдяки створенню фізичного та інтелектуального простору для позитивних змін. Для цього команда проекту досліджує основні проблеми і тенденції розвитку освіти в Україні і закордоном, формує практичні рекомендації з реформування української освітньої системи, а також пілотує пропоновані рішення у окремих інституціях.

 

Деталі

Початок:
7 Червня, 2019
Кінець:
8 Червня, 2019
Подія Категорія:
Теги Подія: