Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Недільного ранку запрошуємо на унікальну зустріч з цьогорічним спікером Київського Міжнародного Економічного Форуму – Армандом Дусе.

Викладання в цифрову епоху – виклик як для педагогів, так і для батьків. Під час зустрічі поговоримо про те, які існують підходи до навчання сьогодні, аби персоналізувати освіту для кожного учня. Цілісне навчання, яке включає результати навчальних програм, навички, соціально-емоційне навчання та компетентності, – є метою для всіх викладачів у всьому світі. Ця зустріч покаже можливе рішення за допомогою дизайн-мислення, побудови правильної культури, створення міцного партнерства у громаді та інтеграції технологій, щоб посилити педагогічну практику.

Арманд Дусе – провідний міжнародний експерт в галузі освіти, лідер думки, коуч, педагог, автора книги «Teaching Life: Our Calling, Our Choices, Our Challenges», співавтор бестселера «Teaching in the Fourth Industrial Revolution: Standing at the Precipice». А ще, він – вчитель зі світовим ім’ям, один із півфіналістів Global Teacher Prize.

Коли?
10 листопада об 11:00

Де?
Новопечерська школа, актова зала, Драгомирова 9б

Кому цікаво?
Освітянам, вчителям, педагогам, батькам, лідерам думок та освітнім експертам

Які умови участі?
Реєстрація за посиланням 
Гарантійний внесок складатиме 300 грн з людини.

З будь-яких питань про подію пишіть на електронку: kny@osvitoria.org

Деталі

Дата:
10 Листопада, 2019
Час:
10:00 - 14:00

Організатор

Освіторія
Веб-сайт:
http://osvitoria.org/

Місце проведення

Новопечерська школа
вул. Драгомирова, 9Б
Київ, 01103
+ Карта Google
Телефон:
(044) 359-07-50, (050) 193-9393
Веб-сайт:
https://novoshkola.com.ua/