Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Для команд дівчат 6-х класів проведуть STEM-канікули. Це допоможе не допустити невдалого знайомство дівчат зі STEM-предметами та спростувати гендерні стереотипи.

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» і UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки уряду Швеції, у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM запрошують вчительську спільноту реєструвати команди дівчат 6-го класу для участі у онлайн-таборі «STEM-канікули для дівчат», що відбудеться 21–25 грудня 2020 року.

Досить часто школярки не приділяють достатньої уваги вивченню STEM-предметів, як-от математики, фізики, хімії, інформатики, бо вважають їх складними, нецікавими або «хлопчачими». Таким чином лише близько 30 % усіх дівчат обирають галузі вищої освіти, пов’язані зі STEM. Щоб не допустити невдалого знайомство дівчат зі STEM-предметами та спростувати гендерні стереотипи було створено інтерактивну тренінгову програму для школярок 6-ого класу у форматі онлайн.

STEM-канікули для дівчат — це онлайн-табір для команд шестикласниць, що буде наповнений інтерактивними заняттями, науковими експериментами та різдвяним настроєм. На дівчат чекають надихаючі розповіді про жінок у галузях STEM, передові технології, цікаві підходи в інноваціях на прикладі практичних завдань, експерименти з фізики та хімії, основи програмування та можливість безпосередньо «доторкнутись» до науки.

Вчителька або вчитель має зареєструвати команду дівчат. Перед початком проєкту відібраним командам буде надіслано необхідні матеріали для виконання завдань. Обов’язковою умовою участі є наявність стабільного доступу до мережі інтернет та присутність на всіх заняттях, що відбуватимуться з 17:00 до 19:00 впродовж 21–25 грудня 2020 року.

Для реєстрації учасниць вчителям/кам необхідно заповнити реєстраційну форму та надати інформацію щодо кількості школярок 6 класу (команди), які хочуть взяти участь у програмі.

Реєстрація відкрита до 17 грудня 2020 року за посиланням.

Детальна інформація: Юлія Шкуліпа, +380930922481, yuliiashkulipa@gmail.com

Деталі

Початок:
21 Грудня, 2020
Кінець:
25 Грудня, 2020
Подія Категорія:

Організатор

CSR Ukraine

Місце проведення

Online