Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

У міжнародний день боротьби за права жінок Мережа DOCU/CLUB проведе онлайн-показ та обговорення документальної стрічки «Чемпіонка» в рамках HeForShe Arts Week 2021.

Для участі необхідна реєстрація за посиланням

«Чемпіонка» — це історія ромської дівчини з маленького містечка, яка готується до головної події свого життя — престижного боксерського поєдинку. Від сільського спортзалу до чемпіонату пролягає довгий шлях. Чи досягне дівчина своєї мети? Дізнайтеся під час перегляду.

Після показу стрічки модераторка кіноклубу від Мережі DOCU/CLUB Альона Глазкова проведе обговорення фільму та дискусію із експертами про ґендерну рівність в освіті, про нівелювання ґендерних стереотипів, зокрема, в спорті, та підтримку жінок чоловіками.

Запрошені експерти обговорення після фільму «Чемпіонка»:

  • Сергій Горбачов, освітній омбудсмен.
  • Олександр Фомічов, ліцензований дитячий футбольний тренер, співзасновник кампанії #ФутболДляНеї та освітньої ініціативи #СинергіяЛідерок, виконавчий директор благодійної організації «Ліга Толерантності».
  • Дар’я Полтавська, директорка НВК «Гелікон» (м. Миргород), тренерка програми «Демократична школа».
  • Володимир Яковенко, співзасновник Молодіжної агенції з адвокації ромської культури «АРКА», член оргкомітету «Форуму ромської молоді».
  • Світлана Жаворонкова, експертка з ґендерної рівності.

Події відбуватимуться в рамках HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією UNWomenUkraine вчетверте. Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.

Проєкт «Мережа DOCU/CLUB — за реформи!» фінансується Європейським Союзом та Національним фондом на підтримку демократії.

Деталі

Дата:
8 Березня, 2021
Час:
16:00 - 18:30
Вартість:
Безкоштовно
Подія Категорія:

Організатор

Мережа DOCU/CLUB

Місце проведення

Online