Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

26 червня Українська соціальна академія збере найкращих експертів зі сфери бізнесу та соціального підприємництва на онлайн-конференції з соціального підприємництва “SOCIAL NAVIGATOR Online. Конференція про бізнес, який змінює світ”.

Захід присвячений Міжнародному дню соціального бізнесу, який відзначають 26 червня. 

Спеціальний гість конференції — лауреат Нобелівської премії 2006 року, засновник Грамін банку та один з перших соціальних підприємців Мохаммад Юнус. Мухаммад Юнус відомий тим, що розробив концепцію мікрокредитування для бідних людей. Грамін Банк, який він заснував у Бангладеш видавав у кредит маленькі суми під невеликий відсоток без застав — головною умовою було відкриття бізнесу (як правило, сімейного). При цьому, рівень неповернення по таких позиках склав менш, ніж 3 відсотки. У 2006 році Юнус отримав Нобелівську премію миру за свій проект.

 

Конференція “SOCIAL NAVIGATOR Online. Конференція про бізнес, який змінює світ” присвячена тому, як адаптуватися до нових економічних реалій, розробити ефективну стратегію продажів та розвитку бізнесу. Її учасники дізнаються про нові світові тренди та практики соціального підприємництва, поспілкуються з найбільшими світовими гравцями екосистеми соціального бізнесу, надихнуться досвідом успішних соціальних бізнесменів та спробують разом розробити стратегію боротьби з викликами, які постали перед всім світом.

 

Участь в конференції безкоштовна за умови реєстрації

Детальна інформація та реєстрація

 

Деталі

Дата:
26 Червня, 2020
Час:
10:00 - 19:00
Вартість:
Безкоштовно

Місце проведення

Online

Організатор

Українська соціальна академія
Телефон:
+38 098 248 22 64
Ел. пошта:
se@social-academy.com.ua
Веб-сайт:
http://social-academy.com.ua/