Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Цього року в Україні відбудеться наймасштабніша подія у світі демократичної освіти – IDEC&EUDEC Conference! Кожного року вчителі з усього світу збираються в колі однодумців, і цього разу місцем зустрічі вони обрали Київ і Вінницю.

Ми запрошуємо вчителів, очільників шкіл, батьків і дітей (так-так, подія про освіту не можлива без дітей!) долучитися до обох частин конференції:

2-3 серпня – Київ. Саме під час київської частини конференції ви зможете в лекційному форматі ознайомитися з базовими принципами демократичної освіти. Програма побудована таким чином, що і вчителі, і батьки знайдуть відповіді на свої запитання. Окрім того, на вас чекає інтерактивна презентація найцікавіших освітніх проектів України під час “Алеї шкіл” 3-го серпня!

3-9 серпня – Вінниця. Ця частина конференції – Must-Visit для тих, хто хоче відчути процес демократичної освіти в дії. Команда організаторів підготувала для вас зустрічі з провідними освітянами (чого тільки вартий Кагекі Асакура – засновник першого в світі демократичного ВНЗ!) та обговорення найважливіших запитань про навчання та взаємодію з дітьми. Хочете ще більше зустрічей та обговорень? Організуйте їх самостійно завдяки відкритому розкладу “Open Forum”!

 

На що очікувати?

  • Знайомства з людьми, які змінили сучасну освіту: Яков Гехт, Деррі Хеннем, Кагекі Асакура, Діма Зіцер, Сугата Мітра, Джеррі Мінц, Паата Амонашвілі і багато інших.
  • Презентації освітніх проектів України: від досвідчених шкіл до тих, хто тільки розпочав свій шлях.
  • Спілкування цілодобово з тими, хто не уявляє своє життя без дітей і навчання – найпрогресивнішими вчителями з Фінляндії, Польщі, Німеччини, Великої Британії, Тайланду, Індії і, звичайно, України.
  • Досвід, який змінює уявлення про освіту та взаємодію з дітьми.

 

Дізнатися більше про подію та демократичну освіту можна за посиланням: https://idec-eudec.in.ua/ua

Уже готові зареєструватися? Тоді вам сюди!

Маєте запитання? 

+380674313180

ideceudec2019@gmail.com

Деталі

Початок:
3 Серпня, 2019
Кінець:
9 Серпня, 2019
Подія Категорія:

Місце проведення

Вінниця
Вінниця, Ukraine + Карта Google