Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

В онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE розпочався показ документального фільму режисерки Лайзи Менделуп «Підборіддя»

Стрічка розповідає про життя популярних американських блогерів підлітків. Фільм «Підборіддя» має відзнаки американського кінофестивалю «Санденс» та британського Sheffield Doc/Fest. Українському глядачеві стрічка доступна до кінця вересня на  docuspace.org. 

Красивому 16-річному Остіну Тестеру стає затісно в рідному містечку. В інтернеті хлопця обожнюють тисячі молодих дівчат, але йому цього замало. Нарешті Остіна знаходить менеджер з Лос-Анджелесу й здійснює його мрії. Та чи такого життя прагнув юнак. 

Популярна співачка, композиторка, ютюб-блогерка й амбасадорка стрічки «Підборіддя» Jerry Heil розказала про свій досвід у соцмережах:

 «Не всі двері відчиняються, коли ти стаєш знаменитим, як думає головний герой. У тобі мусить лишатися людяність.Однак це неправда, що початківець без команди не здатен створити свій бренд у соцмережі. Коли я запускала «Охрана-отмєна», нас було тільки двоє! Без жодних вливань, тому все можливо, якщо ви вирішите, що блогерство  то ваше». 

Про злети та падіння популярних українських блогерів-тінейджерів поговоримо під час онлайн-дискусії, яка транслюватиметься на docuspace.org, а також у Facebook та YouTube фестивалю Docudays UA.  11 вересня/19:00 

Мегапопулярність у соцмережах: як насправді живуть блогери?

 

Яскравий контент, мільйони підписників, черги рекламодавців – це мета сучасного блогера. Аудиторія соцмереж жорстока й примхлива, а рекламодавці вибагливі та мінливі, тож спрямовані на успіх блогер(к)и змушені працювати і вдень, і вночі, аби розкрутитися. 

 

Утім у гонитві за цікавим контентом не складно перейти межу. Від поширення шкідливої, неправдивої інформації до інтимних постів з відвертими фото чи відео. І все заради того, аби здивувати свою аудиторію.
Чим насправді жертвують блогери заради своєї популярності? Як поводитися з хейтерами та недобросовісними рекламодавцями, як не потрапити на гачок кіберзлочинців. Що робити підлітку в Україні, який хоче заробляти в інтернеті, але законодавчо не має такої можливості?

 

Спікер(к)и:
– Аксана Філіпішина, представниця Уповноваженої Верховної Ради України з дотримання прав дитини та сім’ї;
– Олександр Грачов, слаймер, блогер;
– Ксенія Шиманська, директорка правозахисного департаменту ГО “Докудейз“, координаторка Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA.
Модератор: Дмитро Пальчиков, журналіст.

 

Дискусія відбуватиметься українською мовою з перекладом на жестову мову.  Подія на Фейсбук.

Деталі

Дата:
11 Вересня, 2020
Час:
19:00 - 20:00

Організатор

DOCUSPACE
Веб-сайт:
docuspace.org

Місце проведення

Online