Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Музика знадвору — електронні та акустичні концерти по суботах, що проведуть із літнього двору Мистецького арсеналу в далекі світи власних фантазій і відчуттів.

15 червня о  20:00 — МАЛО & Oy Sound System.
Мало – це акустичний проект київського виконавця і автора пісень Максима Рубана, що називають одним із головних відкриттів української інді-музики останніх років. Музика «Мало» поєднує в собі традиції американського інді-фолку, французького шансону та українського міського романсу. Це пісні як вони є. Тільки голос і гітара.

OY Sound System  — гурт, що поєднує електронного музиканта Тараса Галаневича і вокалістку Вікторію Родько. OYSS славиться вмінням створювати на сцені дійство, що поєднує непоєднуване  — тріп-хоп, етно, психоделіку, реггі, реп, електроніку з комічно-іронічно-трагічними текстами про секонд-хенд базари і світовий мир.

6 липня, 20:00 — Ptakh_Jung, visuals by Reinish
20 липня, 20:00 — Kulshenka (ex-Panivalkova) & Grisly Faye
27 липня, 20:00 — JAAA! (Польща)
3 серпня, 20:00  — KIDS N CATS (Австрія)
10 серпня, 20:00  — Zapaska & Женя і Катя
7 вересня, 19:00  — ZAVOLOKA (Україна, Австрія)

Повна програма подій

Вхід за квитком до Мистецького арсеналу

Понад 50 подій на вуличній сцені у дворі Мистецького арсеналу відбудеться протягом червня-вересня 2019 року. Наші «Плани на літо» створюють ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті. Для тих, хто залишається на літо у великому місті, це нагадування про можливість живого спілкування поза офісом та соціальними мережами – разом з друзями, з літературою, кіно та хорошою музикою у фантастичному місці.

Кураторка програми — Анна Хвиль.

Деталі

Дата:
15 Червня, 2019
Час:
20:00 - 23:00

Місце проведення

Мистецький арсенал
вул. Лаврська, 12
Київ,
+ Карта Google