Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Компанія Lenovo та благодійний фонд  «Життєлюб» збирають унікальну команду з Counter Strike:GO в Україні – найдорослішу та найамбіційнішу. Адже, навіть після 55 років можна спробувати нове, наприклад, комп’ютерні ігри! Для цього треба лише пройти відбір до української збірної кіберспортсменів 55+. П’ятірка найкращих гравців старшого віку змагатиметься зі своїми ровесниками зі Швеції командою «Silver Snipers» у шоу-матчі, що відбудеться 22 вересня під час фестивалю Comic Con на Арт-заводі “Платформа” в Києві.

Це унікальний проект для України, і ми всі – в передчутті епічної битви! Для нас дуже важливо інтегрувати старше покоління у світ сучасних технологій та показати, що навіть у 60 років можна жити на повну. Уявіть, як чудово було б якби онуки грали з бабусями чи дідусями, пізнаючи разом кіберсвіти! Тому компанія Lenovo разом із фондом “Життєлюб” організовує тренування та шоу-матч із CS:GO, де кіберспортивна команда 55+ зможе відчути адреналін кібербаталій та здобути новий досвід, коментує Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo в Україні.

Як відбуватиметься відбір до команди? Подати заявку для відбору

до команди 55+ можна за посиланням.  З-поміж надісланих анкет організатори оберуть десять учасників, які мають базові комп’ютерні навички та готові впродовж шести тижнів інтенсивно тренуватися під керівництвом тренера від компанії Lenovo. Майстер-класи проходитимуть в будні дні по 2-3 години. Після цього організатори відберуть п’ятірку найкращих гравців, які складуть команду і битимуться зі шведами з “Silver Snipers” у шоу-матчі на Comic Con. Ініціативу сформувати найдорослішу команду кіберспортсменів в Україні охоче підтримав благодійний фонд “Життєлюб”, який буде опікуватись набором учасників і організацією тренувань.

Одна з місій нашого фонду спадкоємність поколінь. За допомогою різноманітних проектів ми намагаємося показати, що час, проведений з Ба і Ді, може бути цікавим. Вони готові й хочуть вчитися всьому новому і сучасному. Спільний проект із Lenovo допоможе нам ще активніше донести цей меседж, коментує Тіна Михайловська, співзасновниця та керівниця благодійного фонду «Життєлюб».

 

 

Довідка:

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) – технологічна компанія з капіталізацією 45 млрд доларів США, яка входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає всьому світу надійні, високоякісні, безпечні продукти й послуги, серед яких смартфони (в тому числі бренд Motorola), планшети, ПК (включаючи ігрову лінійку Legion та відомі бренди ThinkPad, YOGA), робочі станції, пристрої AR/VR, а також розумні рішення для дому та офісу. Рішення, розроблені Lenovo для центрів обробки даних нового покоління (ThinkSystem, ThinkAgile), створюють обчислювальні потужності та можливості, що змінюють бізнес і суспільство.

Lenovo працює над тим, щоб надихати всіх та будувати розумне майбутнє, де кожен може процвітати.

Підписуйтеся на наші сторінки в Facebook, Instagram. Інформація про компанію та продукцію також представлена на сайті Lenovo.ua.

Про БФ “Життєлюб”:

Благодійний фонд “Життєлюб” – це проект, спрямований на організацію дозвілля людей поважного віку і надання їм необхідної адресної допомоги. Фонд працює в Києві з 2013 року і на даний момент щодня надає різнобічну допомогу 1500 людям у віці 55+. Сайт фонду: https://www.happyold.com.ua.

Про Silver Snipers:

Silver Snipers (з англ. Сиві або срібні снайпери) — це шведська професійна команда кіберспортсменів із CS:GO, середній вік учасників якої складає 71 рік. Команда тренується під керівництвом відомого гравця в CS:GO Томмі “Potti” Інгемарссона і виступає на міжнародних кіберзмаганнях за підтримки компанії Lenovo.

Деталі

Дата:
22 Вересня, 2019

Місце проведення

Арт-завод Платформа
вул. Біломорська, 1а
Київ,
+ Карта Google