- Це подія пройшло.
Подія, основною цільовою аудиторією якої є викладачі ЗВО та завідувачі кафедр в Україні, які здебільшого відповідають за реалізацію цього підходу у своїх програмах та курсах.
Наразі в багатьох країнах креативність набуває все більшого значення в освітній політиці, навчальних програмах та ЗВО. Майже дев’ять із десяти фахівців погоджуються з тим, що креативність є необхідною для економічного зростання та цінною для суспільства. Крім того, 78% говорять, що це важливо в їх кар’єрі. А 71% зазначає, що поряд з математикою чи фізикою, має бути такий предмет, як креативне мислення.
Кампус складатиметься з лекцій, роботи в групах, дискусій та практичних завдань. Серед тренерів кампусу – досвідчені українські та міжнародні викладачі та фасилітатори.
Програма події: 4 дні інтенсиву, в рамках якого учасники працюватимуть над своїми навчальними програмами та курсами, виконуватимуть практичні вправи та налагоджуватимуть зв’язки зі своїми колегами.
Під час кампусу учасники розглянуть такі теми, як розвиток та вимірювання креативності, методи використання креативності, креативне мислення і його застосування в аудиторії.
На заході виступатимуть: Микола Скиба, Сергій Квіт, Ілля Філіповта інші.
Формат кампусу передбачає роботу в групах та обмін досвідом.
- Підвищити обізнаність щодо підходів, які сприяють розвитку навичок 21-го століття, таких як критичне мислення, вирішення проблем, комунікації та лідерські навички
- Забезпечити викладачів практичними інструментами, щоб зробити навчання більш творчими, студенто-центрованим та пов’язаним з навчальними результатами
- Допомогти викладачам ЗВО та завідувачам кафедр запровадити компетентнісний підхід у навчанні та викладанні у свої програми та курси
- Робочий рівень як англійської, так і української (мінімум B2)
- Зобов’язання щодо поширення інформації курсу у своїх університетах та надання зворотного зв’язку щодо курсу
- Готовність інтегрувати розвиток креативного потенціалу студентів у поточну навчальну програму та курси