Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Більше трьох місяців ми чекали на цю подію, і ось вона настане. Автори та авторки 20 найкращих STEM-уроків з усієї України – фіналісти конкурсу “Кращий гендерночутливий STEM-урок” презентують свої розробки та позмагаються за приз у розмірі 5000 гривень.

Але це ще не все! Ми підготували круті майстер-класи та презентації: майстер клас про права вчителя від Фонду Максима Степанова, презентація буклетів про професії у гірничодобувній сфері від Метінвест, ознайомлення з крутими результатами цьогорічних хакатонів і звичайно ж, Дипломи за участь! Які ви отримаєте наприкінці заходу!

Організатори Конференції: CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine та Міністерство освіти і науки України в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM.

В програмі Конференції: майстер-клас «Права вчителя» від Фонду Максима Степанова, презентації проектів-фіналістів конкурсу “Кращий гендерночутливий STEM-урок”, де будуть показані нові інструменти для викладання, нагородження переможців Конкурсу та вручення призів.

Участь безкоштовна. Зареєструватись на Конференцію можна за посиланням

Також, буде можливість онлайн-трансляції

З будь-яких питань щодо Конференції – звертайтесь до координаторки напрямку STEM Центру “Розвиток КСВ” Тетяни Рязанової: 096-337-47-17, ryazanova.stem@gmail.com
___________
Всеукраїнський Конкурс “Кращий гендерночутливий STEM-урок” – це інноваційний підхід до впровадження нових стандартів гендерночутливого викладання STEM-уроків. Вперше Конкурс проводився у 2018 році. Вчителі з різних регіонів України запропонували розробку 329 індивідуальних та командних уроків. До фіналу було обрано 40 найкращих ініціатив, націлених на гендерночутливий підхід до викладання, застосування креативних та трендових методів у навчанні. Трансляцію з обрання переможців 2018 року можна переглянути за посиланням

Деталі

Дата:
16 Грудня, 2019
Час:
10:00 - 17:00

Організатори

CSR Ukraine
Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»
Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine
Міністерство освіти і науки України

Місце проведення

Освіторія Хаб
Московська, 2
Київ, Ukraine
+ Карта Google
Веб-сайт:
https://hub.osvitoria.org/