Завантаження Події
  • Це подія пройшло.
Про вебінар

Національно-патріотичне виховання школярів має відбуватися не лише в класі під час певних уроків. Це непроста робота групи людей, яка реалізується на різних рівнях. Під час вебінару лектор розкриє етапи виконання національно-патріотичного проекту «З Україною в серці» межах Дергачівського району. До реалізації проекту було залучено заклади освіти всіх рівнів: від дошкільної до старшої школи. Лектор рокаже, як привернути увагу до проектів волонтерські та молодіжні організації, як зацікавити школярів та реалізувати важливий проект, під час уроків та в позашкільній освіті.

План вебінару:

  1. Розвиток національно-патріотичного виховання в закладах дошкільної освіти району.
  2. Організація масових заходів в межах проекту «З Україною в серці» в закладах загальної середньої освіти району.
  3. Діяльність районної молодіжної громадської організації «Нове покоління Дергачівщини»: мета, завдання, волонтерська робота.
  4. Позашкільна освіта: вивчення історії, культури українського народу пропагування здобутків національної духовної спадщини.

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), вчителям, вихователям та адміністраторам дошкільних навчальних закладів, представникам позашкільної освіти.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару.
Скрипка Катерина

заступник начальника управління освіти, культури і туризму Дергачівської райдержадміністрації – начальник відділу освіти,аспірант державного вищого навчального закладу “Університет менеджменту освіти” Національної академії педагогічних наук України

РЕЄСТРАЦІЯ – УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА
СВІДОЦТВО 60 ГРН (Видається в електронному форматі, зазначено 2 академічні години)

 

Деталі

Дата:
19 Липня, 2019
Час:
18:00 - 20:00