Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з Centrum Sztuki WRO / WRO Art Center (Вроцлав) вперше у Києві презентують виставку для дітей та дорослих — “Інтерактивний майданчик”. Виставка, створена командою WRO у 2008, мандрує світом і відзначає цього року десяту річницю: за цей час її відвідали понад триста тисяч людей на трьох континентах.

“Інтерактивний майданчик” — незвичайна виставка. Це місце, де мистецтво переплелося з новітніми технологіями. Дитина тут може робити все: галасувати, стрибати, торкатися предметів, експериментувати та вигадувати власні розваги, створюючи нові арт-об’єкти та навчаючись у грі.

Виставка складається з п’ятьох інтерактивних інсталяцій, кожна з яких реагує на рух, голос, доторки дитини в реальному часі. Серед них величезний музичний інструмент, на якому можна грати всіма частинами тіла, пристрій для малювання світлом, а також машина, що поєднує тактильні відчуття з візуальними.

Окрім цього, на відвідувачів чекає спеціальна лаунж-зона з кінотеатром, де можна переглянути класичні польські мультфільми 1960-70-х років та хіти української анімації.
Граючись та навчаючись на “Інтерактивному майданчику”, дитина взаємодіє з іншими дітьми та пізнає світ з допомогою мистецтва, відчуваючи свою роль у створенні нових речей. Виставка розрахована на дітей шкільного віку та їхніх батьків, вчителів, дитячих психологів, художників, кураторів.

Паралельна програма виставки складатиметься з шести освітніх заходів, спікери яких розкажуть про актуальні мистецькі практики та методики альтернативної освіти в Україні.

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється British Council Ukraine у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.
Проект співфінансовано Міністерством культури та національної спадщини Республіки Польща.
Проект співфінансовано Муніципалітетом міста Вроцлав.
Анімаційний партнер проекту Укранімафільм.

Деталі

Початок:
18 Жовтня, 2018 @ 10:00
Кінець:
16 Грудня, 2018 @ 20:00

Місце проведення

IZONE
вул. Набережно-Лугова, 8
Київ,
+ Карта Google