Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Програма «Україна доісторична» – це одночасно і невеличкий екскурс у часи коли на території сучасної України не було жодного клаптика суші, панували неймовірні хижі акули і морські рептилії! Скільки це тривало? Що відбувалось під час льодовикового періоду і хто пережив усі халепи зледеніння та пристосувався до нового життя? Як змінювався рослинний світ?… Це те, про що ви зможете дізнатись під час інтерактивної екскурсії Палеонтологічним відділом нашого музею! А ще ви зможете відчути себе справжнім палеонтологом, видобути приховані в «надрах» імпровізованого розкопу справжнісінькі рештки викопних скам’янілостей і під час майстер-класу навчитесь створювати доісторичну прикрасу-оберіг, яку ви заберете з собою на згадку про цей день неймовірних відкриттів!
Автор та ведучий заходу: Юрій Шевела
Інформація та активності заходу розраховані на вік 8+.
Отже, запрошуємо усіх чомусиків до знайомства із світом головоногих молюсків, морських рептилій, хижих китів, мамонтів, дивовижних ракоскорпіонів і печерних людей!


Оплата:
*для дітей (45 грн. – вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 105 грн. вартість інтерактивної екскурсії з тематичним майстер-класом (сплачуєте на місці проведення заходу – 1-й поверх, праве крило, Виставкова зала музею) = 150 грн.;
*для дорослих (70 грн. вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 80 грн. вартість інтерактивної екскурсії з тематичним майстер-класом (сплачуєте на місці проведення заходу – 1-й поверх, праве крило, Виставкова зала музею) = 150 грн.


До вартості інтерактивної екскурсії з тематичним майстер-класом входять матеріали для майстер-класу та всі знайдені під час розкопок зразки, які стануть частиною Вашої палеонтологічної колекції. Ваша фотозйомка – безкоштовна.

Увага: якщо у заході бере участь лише Ваша дитина й Ви не хочете її відпускати саму Ви можете:
1) відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
2) передати нам її з рук в руки не пізніше, ніж за 5 хвилин до початку заходу.

Реєстрація на захід є обов’язковою, за телефоном екскурсійного бюро: (044)235-62-66, (096)448-38-13 або за посиланням.

Деталі

Дата:
14 Липня, 2018
Час:
12:00 - 13:30
Вартість:
грн150

Місце проведення

Національний науково-природничий музей НАН України
вул. Богдана Хмельницького, 15
Київ, Ukraine
+ Карта Google