Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Команда освітнього проєкту “Gap Year” розпочинає серію власних інтенсивів! Дводенний інтенсив «Be.Yourself» – це історія про пізнання себе різного, дослідження власних кордонів та пошук того, що потрібне саме тобі.

Запрошуємо тебе прокачати навички:
– емоційного інтелекту;
– здатності розвиватись в час криз та проблем;
– щастя-менеджменту;
– як віднайти своє покликання.

Де і коли це відбуватиметься?

Вже 5-6 вересня з 10:00-18:00 м.Київ у великій залі Освіторія Хабу вул.Московська 2.

«Be.Yourself» – спільнота, де прокачують Soft skills та реформують власне життя. Ми тільки стартуємо і дуже сподіваємось на твою підтримку. Крім цього, будемо розглядати нестандартну тему “Антикрихкість” і навіть досліджувати теорії щастя. Матимемо кава/чай павзи та смачний спільний обід (врахуємо потреби кожного).

Від засновника 

Вітаю! Мене звати Іван Омелян і вже 10 років я допомагаю людям, працюю зі спільнотами та розвиваю їх. За цей час понад 10 000 людей пройшли мої тренінги та навчальні програми. Як результат більше, ніж 50 заснованих організацій, бізнесів та проєктів, крім цього я допомагаю командам у 20 містах України, а також в Білорусі, Грузії та Молдові.

Мій новий особистий виклик – створення навчального формату, який буде максимально відповідати на питання, що стоять перед молодою людиною, яка тільки стала на шлях особистісного формування. Я прагну дати те, чого в свій час не могли дати мої батьки мені. Тому ми з командою будемо раді допомогти на твоєму життєвому шляху. Також, якщо ви знаєте молодих людей, яким потрібна ця трансформація – діліться інформацією про інтенсив і ми з ними пройдемо цей шлях!

Деталі

Початок:
5 Вересня, 2020 @ 10:00
Кінець:
6 Вересня, 2020 @ 18:00

Організатор

“Gap Year”

Місце проведення

Освіторія Хаб
Московська, 2
Київ, Ukraine
+ Карта Google
Веб-сайт:
https://hub.osvitoria.org/