Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

У Києві стартує Інклюзивний EDU CAMP — програма воркшопів і лекцій для культурних діячів/ок, націлена на розробку універсального прототипу інклюзивного культурного проєкту.

 

Проєкт, розроблений командою “Інклюзивної фотолабараторії”, стартує вже 26 серпня і складатиметься з трьох сесій. Учасниці/ки познайомляться з діяльністю інноваційних організацій, які успішно втілюють принципи інклюзивності у своїй роботі. Вони зможуть налагодити співпрацю та розробити практичні рекомендації для розвитку інклюзивного середовища, що дозволить художникам та аудиторії з інвалідністю повноцінно інтегруватися у сферу культури. Планується, що проєкт дозволить запровадити робочу модель інклюзивного виставкового простору на прикладі діючої експозиції  Національного художнього музею України та представить універсальну методологію розробки інклюзивної виставки та стратегії співпраці з митцями з інвалідністю.

Менторами учасників та учасниць програми стануть партнери проєкту з Вроцлава — фундація Katarynka, які працюють з інтеграцією інклюзивних програм і принципів у практику польських культурних інституцій.

Результати Інклюзивного EDU CAMP представлять під час виставки-презентації у Національному художньому музеї України.

Проєкт реалізується громадською організацією “Культурні географії” за підтримки Українського культурного фонду.

Партнери проєкту:

Національний художній музей України

ГО “Відчувай”

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

Національний університет імені Бориса Грінченка

Третя опівночі

Foundation ‘Katarynka’

Pan Tadeusz Museum

Muzeum Czoturoh Kopuł

Деталі

Дата:
26 Серпня, 2019

Місце проведення

Київ

Організатори

Культурні географії
Український культурний фонд