Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

«Освіторія» започатковує нову традицію. Натхненні курсом з підтримки інклюзії «РАЗОМ», та розуміючи величезний запит з різних сторін, ми вирішили проводити регулярні відкриті зустрічі з різноманітних тем з питань інклюзивної освіти для широкої аудиторії. І почнемо ми із законодавчого аспекту.

ЮНЕСКО визначає інклюзивне навчання як

«процес звернення і відповіді на різноманітні потреби учнів через забезпечення їхньої участі в навчанні, культурних заходах і житті громади, та зменшення виключення в освіті та навчальному процесі».

Цей захід буде цікавий та потрібний всім, хто працює або має відношення до сфери освіти. Що таке інклюзивна освіта? В яких нормативно-правових актах визначено порядок організації інклюзивного навчання? Чим керуватися та на що спиратися при відкритті інклюзивних класів в українських школах? Та з чого взагалі все починалося у світі.

Спікерка — доктор юридичних наук Леся Мисків — уміє у надзвичайно легкій та фановій формі розповідати про такі складні та плутані речі, роз’яснювати та відповідати на всі питання, які хвилюють вчителів, спец.педагогів, психологів, директорів та батьків з приводу інклюзивної освіти в Україні.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 

Деталі

Дата:
6 Лютого, 2019
Час:
18:30 - 20:30

Місце проведення

Хаб Освіторії
вул. Івана Мазепи, 1
Київ, Ukraine
+ Карта Google