Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

ГО “Смарт освіта” спільно Міністерством освіти і науки та Міжнародним фондом “Відродження” організовують Форум “Навчання без перешкод: як зробити українські школи інклюзивними”. Подія відбудеться 22-23 листопада у Києві (готель “Президент”, вул. Госпітальна, 12, перший поверх, “Конференц-зала”).

 

У форумі візьмуть участь понад 250 учасників: представники інклюзивно-ресурсних центрів, директори шкіл, батьки дітей з особливими освітніми потребами, вчителі, асистенти вчителів та дітей, представники департаментів освіти з усіх областей, представники Українського товариства глухих, закордонні та українські експерти і не тільки.

 

На форумі будуть заступниця міністерки освіти і науки Любомира Мандзій та заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

 

Ми обговорюватимемо проблеми та шукатимемо рішення, як усунути перешкоди для інклюзивного навчання на трьох рівнях загальнонаціональному, місцевому та шкільному. Також будемо шукати відповіді, як громадські організації та батьки можуть долучитись до вирішення проблем упровадження інклюзії.

 

Акредитація медіа за цим посиланням.

 

Захід відбудеться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту Форум “Навчання без перешкод: як зробити українські школи інклюзивними”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду«Відродження».

Деталі

Початок:
22 Листопада, 2019
Кінець:
23 Листопада, 2019

Організатори

ГО “Смарт освіта”
МОН
Міжнародний Фонд “Відродження”

Місце проведення

готель “Президент”
вул. Госпітальна, 12
Kyiv, Ukraine
+ Карта Google